A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Новини і оголошення

Методичні рекомендації щодо соціалізації та інтеграції дітей внутрішньо переміщених осіб у громадах

Шановні колеги! Інформуємо вас, що Міністерство освіти і науки України надало для використання в роботі методичні рекомендації щодо соціалізації та інтеграції дітей внутрішньо переміщених осіб у громадах, розроблені Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» на виконання завдання 3.2.2.2 Оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 29 березня 2024 року № 421:

12:52 24.07.2024

Оголошено Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Якщо ви активні й амбітні, молоді та креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління, якщо маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, а в майбутньому – плануєте стати публічними службовцями, – запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді!

09:16 22.07.2024

Затверджено Типову програму підвищення кваліфікації директорів та педагогічних працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників «Діяльність центрів професійного розвитку педагогічних працівників в умовах реформування системи освіти»

Міністерство освіти і науки спільно з державною установою «Український інститут розвитку освіти» розробили Типову програму підвищення кваліфікації директорів та педагогічних працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників «Діяльність центрів професійного розвитку педагогічних працівників в умовах реформування системи освіти», що затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 25 червня 2024 року № 913. 

21:53 21.07.2024

Про проведення заходу всеукраїнського рівня «Краща STEM-публікація-2024»

Вже 6 рік поспіль  відділом STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться захід всеукраїнського рівня «Краща STEM-публікація». Це творче змагання педагогів, науковців з метою залучення фахівців до вивчення актуальних питань розвитку STEM-освіти в Україні, формування творчого підходу щодо оновлення дидактичних методів, засобів, форм та принципів навчання у закладах освіти, підвищення педагогічної майстерності та представлення кращих результатів досліджень широкій педагогічній громадськості.

20:47 21.07.2024

Всеукраїнський проєкт «Наш успіх разом з Mr.Leader»: визнання та підтримка кращих практик у дошкільній освіті»

Шановні колеги! Інформуємо вас, що Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про старт Всеукраїнського проєкту «Наш успіх разом з Mr.Leader»: визнання та підтримка кращих практик у дошкільній освіті» (далі – Проєкт).

20:32 21.07.2024

Всеукраїнський онлайн-форум «Едукативний бліцкриг: Педагогічний фронт новацій разом із Mr.Leader»

Шановні колеги - працівники ЗДО! Інформуємо вас, що Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує 20 серпня 2024 року об 11.00 год. долучитися до Всеукраїнського онлайн-форуму «Едукативний бліцкриг: Педагогічний фронт новацій разом із Mr.Leader» (далі – Форум).

18:24 21.07.2024

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Читаюча шкільна родина - стратегічне завдання бібліотеки!"

Запрошуємо бібліотекарів закладів загальної середньої освіти взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «ЧИТАЮЧА ШКІЛЬНА РОДИНА – СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ БІБЛІОТЕКИ», що проходитиме 1–31 жовтня 2024 р. у рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек.

12:18 21.07.2024

Безпечне літо для дітей: шпаргалка для збереження здоров’я і життя

Літні канікули — важливий час для відновлення сил і оздоровлення дитини. Оскільки відпочиватимуть наші діти в умовах воєнного часу, варто повторити основні правила безпеки й детально обговорити нові. Освіторія.Медіа склала «шпаргалку безпечного літа». Як не натрапити на розтяжку чи міну під час прогулянки? Яке головне правило безпечного відпочинку біля водойм? Що швидко покращує самопочуття, якщо стався тепловий чи сонячний удар? Як захистити себе від укусів кліщів у лісі чи змій у горах? Чому не можна ходити під лапатим листям борщівника? І, зрештою, як часто дитині варто пити воду влітку?

12:04 21.07.2024

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень