A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Хімія

Для початку потрібно зрозуміти, що потрібно знати на НМТ з хімії та які теми варто «підтягнути». Організатори НМТ 2024 зазначають, що зміст завдань НМТ з хімії відповідатиме програмі ЗНО із цього предмету і ґрунтуватиметься на таких темах: «Загальна хімія», «Органічна хімія», «Неорганічна хімія» та «Обчислення в хімії».

Тестування

Щоб оцінити свій рівень знань та готовність до іспитів і спланувати підготовку до НМТ з хімії, радимо пройти онлайн-тестування за допомогою тренажеру від УЦОЯО. Щоб перейти до тесту, оберіть «Хімія», потрібний вам розділ та натисніть кнопку «Продовжити».

А на сайті Osvita.ua можна потренуватися проходити завдання за конкретною темою: можна вибрати розділ та тему, яку бажаєте перевірити. Наприклад, розділ «Неорганічна хімія», тема «Загальні відомості про металічні елементи та метали», — і дивитесь, як добре ви опанували цю тему.

Розібратися в структурі завдань НМТ 2024 та потренуватися на пробних завданнях можна завдяки демонстраційному варіанту тесту з хімії від УЦОЯО.
Тест можна пройти онлайн чи завантажити як файл на свій пристрій.

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з хімії

  • Навчальні вебінари з хімії на iLearn — серія вебінарів, яка допомагала готуватися учням до ЗНО із хімії у 2022 році.
  • Курс хімії з 7 по 11 клас від Всеукраїнської школи онлайн та Міністерства освіти та науки. На цій платформі доступні уроки хімії для кожного класу, які можна знайти за ключовим словом «Хімія» в формі пошуку. До уроків є навчальні відео та матеріали для самоперевірки.

Некласичні форми підготовки

Закріпити знання шкільної програми та готуватися до НМТ з хімії можна навіть за допомогою тіктоку, який веде пані Анастасія, репетиторка хімії з Чернівців.

Застосунки для підготовки до НМТ з хімії

  • Просте ЗНО — в цьому застосунку є навчальні матеріали із загальної, органічної та неорганічної хімії, а також завдання для самоперевірки. Хочете потренуватися проходити тести? Маєте всі тести ЗНО в тренажері застосунку. Застосунок можна завантажити з App Store та Google Play.
  • Складу ЗНО — цей застосунок, де готуватися до НМТ з хімії можна комплексно: він має великий вибір навчальних матеріалів: відсканованих книжок, довідників, схем та таблиць з усіх тем. Також є тест ЗНО з хімії для практичної підготовки. Застосунок є в App Store та Google Play.

Довідкові матеріали

  • Учасники НМТ зазвичай можуть користуватися довідковими матеріалами на іспиті з хімії.

Які саме можна використовувати:

  • періодичну систему хімічних елементів;
  • таблицю розчинності основ кислот амфотерних гідроксидів і солей у воді за температури 20-25°C;
  • таблицю ряду активності металів.

Ці матеріали можна переглянути на сайті УЦОЯО. Але на НМТ їх з собою брати не потрібно, бо довідкові матеріали мають бути доступні в самій системі тестування.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень