A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Заклади загальної середньої освіти Великобудищанської сільської територіальної громади

На території Великобудищанської територіальної громади функціонує 5 закладів загальної середньої освіти:

Веприцький опорний ліцей Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Фото без опису

Директор Веприцького опорного ліцею: Іщенко Ірина Іванівна

Адреса: вул. Васюти, буд. 57, с. Веприк, Великобудищанська територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37362

Телефон: (05354) 5-93-40

Е-mail: vepricjka-shkola@meta.ua

Адреса сайту: https://veprykschool01.wixsite.com/school

Покликання на сторінку (спільноту) у соціальних мережах

Початок розвитку освіти у Веприку сягає у далеку давнину. Наше село в літописах за 1621 рік вперше згадується як козацьке містечко. Освіту в дореволюційний період могли здобувати лише діти дворян, священників та заможних селян. У 1903 році у Веприцьких церковно-парафіяльних і двох земських школах навчалося всього 50 дітей. У 1923 році вона стає трудовою школою, а з 1933 року - середньою. У сучасному приміщенні заклад освіти розпочав свою роботу з 1974 року.

Веприцький опорний ліцей Великобудищанської сільської ради Полтавської області – це сучасний заклад освіти, в якому створено оптимальні умови для розвитку дитини і забезпечуються потреби громадян у повній загальній середній освіті.

Колектив закладу освіти налічує 42 працівники. Педагогічний колектив складається з 26 основних працівників, до складу яких входять практичний психолог, соціальний педагог, педагог-організатор. Усі педагоги мають повну вищу педагогічну освіту. Якісний склад педагогічного колективу:

- «спеціаліст вищої категорії» - 21 особи,

- «спеціаліст першої категорії» - 2 особи,

- «спеціаліст другої категорії» - 1 осіб,

- «спеціаліст» - 2 особи.

Педагогічні звання мають 9 осіб:

- «старший вчитель» - 7 осіб;

- «вчитель-методист» - 2 особи.

У 2020-2021 н.р. навчається 200 здобувачів освіти: школа І ступеня: 4 класи (82 здобувачі освіти);

школа ІІ ступеня: 5 класів (96 здобувачів освіти);

школа ІІІ ступеня: 2 класи (22 здобувачі освіти).

Заклад освіти має достатню матеріально-технічну базу. Функціонують 11 навчальних класів, 2 кабінети інформатики, кабінет математики, української мови і літератури, обслуговуючої праці, хімії та фізики. До послуг учнів актова і спортивна зали, бібліотека, медичний кабінет, кабінети практичного психолога та соціального педагога, педагога-організатора, ресурсна кімната, майданчик зі штучним покриттям, стадіон.

Школа підключена до мережі Інтернет, працює Wi-Fi.

Заклад має електронну пошту, функціонує офіційний вебсайт школи.


Великобудищанський ліцей Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Фото без опису

Директор Великобудищанського  ліцею: Геращенко Олександр Вікторович

Адреса: вул. Миру, буд. 32, с. Великі Будища, Великобудищанська територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37320

Телефон: +380675351446

Е-mail: v-budithansjka-shkol@meta.ua

Адреса сайту: http://www.velbudyshcha-school.pl.sch.in.ua

Покликання на сторінку (спільноту) у соціальних мережах

У закладі 11 класів, 93 учні, інформаційно-технологічний профіль, заклад надає освітні послуги, пов’язані з одержанням професійної освіти: водії автотранспортних засобів (категорія «С1»), водії автотранспортних засобів (категорія «С»), тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія «А1»), оператор комп’ютерного набору, оператор комп’ютерної верстки, секретар керівника (організації, підприємництва).

Позаяк батьки через епідеміологічну ситуацію не дали згоди на участь учнів в олімпіадах, результатів з цього виду освітньої діяльності у цьому році немає.

Величко Д. брала участь в обласній конференції «Історичні імена минувшини - підгрунтя нації» з роботою «Вшанування пам’яті видатного математика М.Остроградського в нашій школі» (учитель Міщеріна Т.М.).

У районному огляді по створенню медіапродукції «Здорова дитина – багата країна» з профілактики здорового способу життя переможцем став Сахно О. (11 клас). Цей конкурс проводився під керівництвом практичного психолога Золотоверх А.О.

Учні школи проводили науково-дослідницьку роботу в МАН, проте конкурс у зв’язку з хворобою учителів і учнів не проводився, тому і в районному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН участі не брали.

Подані матеріали на обласну конференцію учнівської та студентської молоді «Полтавщина – земля моя свята» успішно пройшли заочний відбір і були захищені в онлайн-режимі Орловим Б., учнем 6 класу, виступ «Це як оновлення душі»» (учитель Сватковський В.І.). Він також брав участь у Всеукраїнській конференції «Україна і державотворення» (робота на тему «Нова свічка перед Богом»», керівник Сватковський В.І.), яка пройшла заочний відбір і надрукована у збірнику кращих робіт.

Орлова В.І. та Сватковський В.І. підготували учня до Всеукраїнського конкурсу «Історія пам’ятає».

В обласному конкурсі «Космічні мрії» стали призерами Сахно Л. та Скрипай Д. (керівник Дворник В.Д.).

Команда здобувачів освіти під керівництвом Коробки С.І. перемогла у конкурсі проектів громади «Нафтогаз».


Книшівський ліцей Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Фото без опису

Директор Книшівського ліцею: Інзик Сергій Іванович

Адреса: вул. Шкільна, буд. 10, с. Книшівка, Великобудищанська територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37322

Телефон: (05354) 5-51-57

Е-mail: Knishivsjka-shkola@meta.ua

Адреса сайту: http://knyshivska-zosh.pl.sch.in.ua/

Покликання на сторінку (спільноту) у соціальних мережах:

Книшівський ліцей Великобудищанської сільської ради Полтавської області – це сучасний заклад освіти головними принципами роботи якого є:

– Школа – це духовна колиска народу. Школа – єдина родина.

– Утвердження самоцінності дитинства. Спрямованість на творчу самореалізацію особистості.

– Всі діти талановиті! У кожній дитині диво – чекай на нього. Спочатку самостійно вчитися, а потім самостійно працювати й жити.

– Учень і вчитель – рівноправні суб’єкти освітнього процесу.

У селі Книшівка з кінця ХІХ ст. діяла початкова, з 1934 р. – семирічна, з 1960 р. – восьмирічна, з 1970 р – середня школа.

На сьогодні у закладі освіти навчається 94 учні (школа І ступеня (4 класи) – 35 учнів; школа ІІ ступеня (5 класів) – 37 учнів, школа ІІІ ступеня (2 класи) – 22 учні), працює група продовженого дня, мережа гуртків. Відповідно до навчального плану інформатика вивчається з 2 класу, англійська мова– з 1 класу. В 10-11 класах на профільному рівні вивчаються українська мова та література, зарубіжна література.

У закладі працює 17 педагогічних працівників, з них – 10 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 4 – першу, 1 – другу, 2 – спеціалісти. Пʼяти вчителям присвоєно педагогічне звання «старший вчитель».

Учні закладу неодноразові переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, міського конкурсу знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край», конкурсів художньої самодіяльності.


Мартинівська гімназія Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Фото без опису

Директор Мартинівської гімназії: Близнюк Інна Григорівна

Адреса: пр. Шкільний, буд. 11, с. Мартинівка, Великобудищанська територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37361

Телефон: (05354) 5-62-40

Е-mail: martinivsjka-shkola@meta.ua

Адреса сайту: https://martynovka.wixsite.com/my-site

Покликання на сторінку (спільноту) у соціальних мережах (Фейсбук)

https://www.instagram.com/martunovka.school_/?hl=ru (Інстаграм)

Мартинівська гімназія Великобудищанської сільської ради Полтавської області – це сучасний заклад загальної середньої освіти, головною метою якого є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, здатної до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності.

Школа несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за безпечні умови освітньої діяльності, дотримання державних стандартів освіти. Філософія нашого закладу: учень – це особистість, і наша місія – забезпечити її розвиток. Ми забезпечуємо рівень знань та навчання відповідно до інтересів та обдарувань дитини. Максимум доброти до дитини та максимум вимог до знань – наш незаперечний принцип діяльності. Обдарованість проявляється у процесі пізнання активної, творчої діяльності. Наші вчителі – відкривачі обдарованості, які обирають технології, методи, прийоми, засоби для розвитку обдарованості. Ми пам'ятаємо, що лише творчий учитель може виховати творчого учня. Наша місія - спілкування у соціумі, засвоєння позитивних зразків поведінки, формування ціннісних особистісних орієнтирів в учнів.

Відповідно до освітнього рівня заклад є триступеневим:

І ступінь — початкова школа (1 - 4 класи — термін навчання 4 роки);

ІІ ступінь — основна школа (5 - 9 класи — термін навчання 5 років);

ІІІ ступінь — старша школа (10 - 11 класи — термін навчання 2 роки).

Школи всіх трьох ступенів функціонують разом. Школа І ступеня охоплює 4 класи (31 учень).

Школа ІІ ступеня складається з 4 класів( 36 учнів). До школи ІІІ ступеня входить 2 класи (12 учнів).

Всього по школі – 10 класів. Для 8 класу (4 учні) організовано індивідуальне навчання.

Усього в школі навчається – 82 учні.

Освітній процес забезпечують 21 педагогічний працівник, з них – 8 учителів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії», 7 - учителів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії», 2 – учителів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії», 4 - спеціалісти. Педагогічне звання «старший учитель» має 1 педагогічний працівник. Реалізується один профіль навчання: українська філологія.. У закладі освіти функціонують 14 кабінетів, з них: 4 кабінети початкової школи, 8 предметних кабінетів та класних кімнат, 1 комбінована майстерня, 1 спортивна зала. Здобувачі освіти Мартинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів неодноразові переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, міського конкурсу знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край» та міжнародних та всеукраїнських інтерактивних конкурсів – «Кенгуру», «Левеня», «Соняшник», Всеукраїнської онлайн-олімпіади «На урок».


Вельбівська гімназія Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Фото без опису

Директор Вельбівської гімназії: Гордієнко Олександр Петрович

Адреса: вул. Шкільна, буд. 7, с. Вельбівка, Великобудищанська територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37350

Телефон: (05354) 5-71-40

Е-mail: veljbivsjka-shkola@meta.ua

Адреса сайту: https://veljbivsjka.e-schools.info

Покликання на сторінку (спільноту) у соціальних мережах

Вельбівський гімназія створює умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку особистості,здатної до самореалізації та самовдосконалення; для виховання любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, свідомого ставлення до себе, оточуючих та навколишнього природного середовища.

На сьогодні у закладі освіти навчається 58 учнів (школа І ступеня (4 класи) – 25 учнів; школа ІІ ступеня (5 класів) – 33 учні), працює група продовженого дня. У закладі працює 17 педагогічних працівників, з них – 12 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 1 – першу категорію, 2 – другу категорію, 2 – спеціалісти. Педагогічне звання «старший вчитель» – 1.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень