A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Опитування, анкетування

Про проведення моніторингового дослідження у сфері запобігання та протидії булінгу (цькування) у закладах освіти Полтавської області

Шановні колеги! Інформуємо вас, що з метою завершення моніторингу у сфері запобігання та протидії булінгу (цькування), отримання та аналізу результатів реалізації державної політики щодо запобігання та протидії булінгу (цькування) у закладах освіти області Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського повідомляє про проведення опитування з 06 листопада 2023 року по 01 грудня 2023 року в рамках фінального етапу моніторингового дослідження.

09:05 04.11.2023

Інформаційно-діагностичне опитування педагогів ЗДО, ЗПО, ІРЦ

Інформуємо вас, що комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проводить інформаційно-діагностичне опитування  серед педагогів закладів дошкільної, позашкільної освіти і ІРЦ Гадяцької міської, Великобудищанської, Лютенської, Краснолуцької, Петрівсько-Роменської, Сергіївської сільських територіальних громад.

14:28 25.10.2023

Опитування надавачів та отримувачів послуг психосоціальної підтримки

Нещодавно в Україні почала впроваджуватися Всеукраїнська програма з ментального здоров’я «Ти як?». В межах цієї програми здійснюється опитування надавачів та отримувачів послуг психосоціальної підтримки з метою обґрунтування ініціювання послуг та планування програмних заходів із психічного здоров’я та психосоціальна підтримка (далі – ПЗПСП).

22:58 17.07.2023

Анкетне опитування «Яких змін потребує шкільна історична освіта?»

Керуючись листом Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2023 року №4/1474-23 та Полтавської академії неперервної освіти імені М.В.Остроградського від 15 травня 2023 року № 01-22/535 «Про участь в анкетуванні «Яких змін потребує шкільна історична освіта?»  інформуємо вас, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 2 грудня 2022 року № 1090 створено робочу групу яка нині працює над Концептуальними засадами реформування історичної освіти в системі загальної середньої освіти в контексті висвітлення питань національної ідентифікації, реалізації нової концепції національно-патріотичного виховання.

14:58 17.05.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень