A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Заходи щодо впровадження інклюзивного навчання

"Інклюзивна молодіжна робота" – новий серіал на Дія.Освіта

Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота», що презентовано на Дія.Освіта, поєднує теорію, практичні інструменти та лайфгаки, які мають знати працівники та працівниці молодіжних просторів, щоб ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів. 

10:15 11.07.2024

Видавництво "Ранок" запрошує на вебінар «Інклюзивна освіта. Складання індивідуальної програми для осіб з ООП»

Шановні колеги! Інформуємо вас, що 27 липня 2023 року о 15.00 год. видавництво "Ранок" запрошує на вебінар Світлани Литовченко «Інклюзивна освіта. Складання індивідуальної програми для осіб з ООП».

12:55 26.07.2023

Проведено навчальний тренінг для асистентів вчителів інклюзивних класів «Роль асистента вчителя в організації освітнього процесу в класах інклюзивного навчання»

2 травня 2023 року комунальною установою "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" спільно з комунальною установою "Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр" Гадяцької міської ради проведено навчальний тренінг для асистентів вчителів інклюзивних класів закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської та Сергіївської територіальних громад «Роль асистента вчителя в організації освітнього процесу в класах інклюзивного навчання».

09:19 03.05.2023

Державна служба якості освіти пропонує ресурси для організації якісного інклюзивного навчання

Забезпечити інклюзивний освітній простір — одне з завдань розбудови якісної школи, визначених у рекомендаціях «Абетка для директора». Державна служба якості освіти пропонує керівникам закладів освіти поради, які ресурси задіяти для організації якісного інклюзивного навчання.

13:10 20.11.2021

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень