Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)
Територіальна професійна спільнота(далі – ТПС) вчителів історії та суспільних дисциплін сформована з вчителів історії, основ правознавства, курсу "Громадянська освіта" закладів загальної середньої освіти освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад у жовтні-січні 2020 року.
ТПС реалізуєпроєкт професійного розвитку вчителів «Розвиток креативних здібностей на уроках суспільних дисциплін».
Координатор роботи ТПСвчителів історії та суспільних дисциплін – консультант комунальної установи "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради
МАЙБОРОДА Сергій Миколайович
Голова ТПСвчителів історії і суспільних дисциплін – учитель історії Гадяцькоголіцею № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради
БРЕДУН Максим В'ячеславович
Більше дізнатися про роботу ТПС можна відвідавши сайт спільноти вчителів історії і суспільних дисциплін:
ТПС має власну відкриту віртуальну спільноту на Facebook:
Шановні колеги! Оголошено осінній набір одразу на 4 фасилітовані онлайн-курси від програми «Демократична школа». Початок навчання вже у вересні! Як завжди, навчання й отримання сертифіката безкоштовні для учасників та учасниць.
Шановні колеги! Інформуємо вас, що Комунальний заклад позашкільної освіти «Київська мала академія наук учнівської молоді» під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО організовує ІІ міжнародну практичну конференцію «ЮНЕСКО у дзеркалі досліджень молоді: культурна спадщина в період російсько-української війни», присвячену 70-річчю членства України в ЮНЕСКО.
Шановні учасники освітнього процесу! Інформуємо вас, що Комунальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» 21-24 серпня 2024 року буде проведено літню юридичну школу «Аd legem» (за законом) у форматі онлайн за допомогою дистанційних технологій.
Для підвищення інтересу до історії, формування позитивного іміджу до України й досягнень українців створені різноманітні YouTube-канали. Такі відеопроєкти стають корисними і для навчання на уроках.
Історію варто вчити, аби бачити звʼязок між своїми діями і рішеннями вчора.
Міністерство освіти і науки України наказом №16 від 09.01.2024 затвердило Програму незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів історії та громадянських дисциплін, за якою буде укладено завдання тесту для першого етапу сертифікації педагогічних працівників.
Шановні колеги! Інформуємо вас, що 4, 11 та 18 січня 2024 року фахівцями Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України і вчителями ЗЗСО, які пілотують навчальні матеріали з історії у 2023/2024 навчальному році, буде проведено серію вебінарів «Навчання історії у 7 класі Нової української школи». До участі у вебінарах запрошують учителів історії закладів освіти.
Шановні колеги! Керуючись листом Полтавської обласної академії неперервної освіти імені М.В.Остроградського від 16 листопада 2023 року № 01-22/1155 «Про проведення обласного науково-методичного семінару учителів історії» інформуємо вас, що 23 листопада 2023 року відбудеться обласний науково-методичний семінар «Формування культури пам’яті про Голодомор 1932-1933 років – геноцид Українського народу».
Шановні колеги! Інформуємо вас, що Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя проводить черговий щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття». Також до організації заходу долучилися Інститут історії України НАН України, Кабінет Міністрів України, Спілка письменників України.