A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Вебресурси для працівників психологічної служби

ВЕБСАЙТИ:

Офіційний сайт ТПС працівників психологічної служби закладів і установ освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад. Пропонує  інформаційно-методичні матеріали практичних психологів і соціальних педагогів ТГ для викристання у роботі.

Навчально-практичний центр психологічних інновацій – мережевий підрозділ Інституту соціальної та політичної психології, робота якого спрямована на інноваційну методичну діяльність у сфері соціальної психології як у системі освіти, так і поза нею.
Моя дитина  сайт може бути корисним для практичних психологів, соціальних педагогів, педагогічних працівників, на якому багато корисних порад щодо подолання проблем у виховання та навчанні дітей.
АІС "Я - психолог" це автоматизована інформаційна система (АІС), яка  розроблена для полегшення роботи практичного психолога та соціального педагога.
Ла Страда Україна  сайт Громадської правозахисної організації, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґундерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.
Емпатія. Про  це інформаційний ресурс, покликаний підвищувати обізнаність та ініціювати суспільний діалог емпатію. Тут акумулюється інформація про ресурси та ініціативи, націлені на розвиток емоційного інтелекту, емпатії, мирного вирішення конфліктів та формування сильних рис характеру у дітей та дорослих.
Коло сім’ї  на цьому сайті ви знайдете різні публікації  буклети, статті, брошури, книги.
МБО Служба порятунку дітей   сайт спрямовує свої зусилля на боротьбу з насильницькою поведінкою дорослих. Розрахований для вчителів, практичних психологів, соціальних педагогів, батьків, на якому можна ознайомитися з практичними порадами, матеріалами для викладання, пройти онлайн-навчання, переглянувши вебінари, презентації та підвищити кваліфікацію з даного питання.
Дитячий психолог  сайт для батьків та дитячих психологів, на якому можно ознайомитися з матеріалами для роботи психолога та корисними порадами на різні випадки.

Психологіс. Енциклопедія практичної психології — енциклопедія практичної психології, яка створюється професіоналами для широкого використання. Тут: чіткі визначення основних психологічних понять, сучасні погляди фахівців та практичні рекомендації щодо вирішення особистих та ділових проблем. Тут все, що потрібно знати про психології, щоб змінити своє життя на краще. Все коротко і по справі.

УФ "Благополуччя дітей"  фонд працює переважно з педагогами, психологами,  фахівцями  соціальної сфери та родинами. Розробляє методичні та інформаційні матеріали, готує тренерів та фахівців-освітян.
Центр Знань (Knowledge Center) ця інформаційна онлайн-платформа для  фахівців, що працюють з підлітками, в тому числі з уразливими і з груп ризику, яка містить матеріали з навчання, консультування та тестування.

ВІРТУАЛЬНІ КАБІНЕТИ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ЗАКЛАДІВ І УСТАНОВ ОСВІТИ 

Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад


 

Безплатна психологічна платформа-каталог Resilience.help

Resilience.help – це безплатна психологічна платформа-каталог, що обʼєднує найкращі світові та вітчизняні практики психологічної допомоги всім учасникам освітнього процесу та актуальні тренінгові програми від ГО «Смарт освіта».

23:07 05.08.2023

Дистанційні платформи для навчання, саморозвитку та отримання допомоги й перевіреної інформації

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

10:12 25.04.2022

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень