A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», започаткований 2007 року.

Метою конкурсу є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організаторами конкурсу є: Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України, комітет Верховної Ради з питань науки, освіти та інновацфй, у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя. Також до організації заходу долучилися Інститут історії України НАН України, Кабінет Міністрів України, Спілка письменників України.

Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

У заході можуть брати участь учні старших класів, студенти і вчителі та подавати як індивідуальні, так і групові проєкти.

Конкурсні роботи слід надсилати до 1 грудня на електронну пошту: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Протягом грудня-січня журі опрацьовуватиме проєкти та наприкінці січня визначить переможців.

До участі в конкурсі приймають мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi». Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання/роботи.

Деталі в Положенні:

Додаткові питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за електронною адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net

Нормативна база Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Лист комунальної установи "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради від 20.10.2023 01-16/909 "Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»"

Лист Полтавської академії неперервної освіти імені М.В.Остроградського від 18.10.2023 № 01-22/1032 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Лист Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України від 10.10.2023 № 04-24/13-2023/222369 «Про сприяння в організації та проведенні Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Положення про Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Стартує черговий щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття» у 2023/2024 навчальному році

Шановні колеги! Інформуємо вас, що Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя проводить черговий щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття». Також до організації заходу долучилися Інститут історії України НАН України, Кабінет Міністрів України, Спілка письменників України.

13:32 22.10.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень