A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Іноземна мова

На НМТ 2024 року здавати можна англійську, іспанську, французьку або німецьку мову. Рівень складності завдань — В2, який відповідає Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти.

Тестування

Перед тим, як почати готуватися до НМТ, врахуйте, що цьогорічні тести зроблені на основі програми ЗНО 2021 року. Згідно з цією програмою, учасник тестування має вміти:

 • розуміти на слух зміст автентичних текстів;
 • читати і розуміти автентичні тексти різних жанрів і видів із різним рівнем розуміння змісту;
 • здійснювати спілкування у письмовій формі в межах сфер, тем і ситуацій, визначених чинною навчальною програмою;
 • критично оцінювати інформацію та використовувати її для різних потреб;
 • обирати й застосовувати доцільні комунікативні стратегії відповідно до різних потреб.

Щодо аудіювання та завдань з розгорнутими відповідями: у 2023 році їх не було, а як буде проходити НМТ 2024 з іноземної мови незабаром повідомить УЦОЯО.

Якщо ви готуєтесь до НМТ самостійно, радимо зосередитися на тестуванні. Ви можете попрактикуватися у проходженні тестів за допомогою онлайн-тренажера від львівського осередку УЦОЯО. Користуватися тренажером доволі просто: в розділі «Іноземні мови» потрібно обрати відповідну мову, далі — підсумкове тестування, на якому бажаєте попрактикуватися, та натиснути «Продовжити».

Схоже тестування можна пройти на сайті освітнього медіапроєкту Osvita.ua: обираєте англійськунімецькуфранцузьку чи іспанську мову та тренувальний тест будь-якого року.

Також для підготовки до НМТ 2024 радимо потренуватись на демонстраційних тестах НМТ 2023. Їх можна проходити онлайн, або завантажити на пристрій та пройти без підключення до мережі.

Англійська мова: пройти онлайн чи завантажити документ.

Німецька мова: пройти онлайн чи завантажити документ.

Французька мова: пройти онлайн чи завантажити документ.

Іспанська мова: пройти онлайн чи завантажити документ.

Англійська мова

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з англійської мови:

Застосунки для підготовки до НМТ з англійської мови:

 • Просте ЗНО — застосунок, де зручно готуватися до НМТ, адже тут можна вивчати теорію, виконувати практичні завдання та тренуватися проходити тести. Можна завантажити з App Store та Google Play.
 • Складу ЗНО — застосунок, який має тексти для попередньої підготовки, словник та власний тренажер тестів ЗНО. Застосунок є в App Store та Google Play.

Німецька мова

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з німецької мови:

Застосунки для підготовки до НМТ з німецької мови:

 • Babel — застосунок, завдяки якому можна підтягнути німецьку до рівня В1. Має короткі та ефективні уроки, аудіювання, розмовні заняття та письмові завдання. Застосунок є в App Store та Google Play.
 • Duolingo — застосунок для вивчення іноземної мови, зокрема німецької. Та зверніть увагу, що мова інтерфейсу та уроків німецької — англійська. Завантажити застосунок можна з App Store та Google Play.

Іспанська мова

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з іспанської мови:

Застосунки для підготовки до НМТ з іспанської мови:

 • LinDuo: Spanish — застосунок для вивчення іспанської мови для початківців. Можна практикувати вимову та поповнити словниковий запас. Завантажити можна з App Store та Google Play.
 • Reword. Іспанська мова — застосунок, який допоможе поповнити власний словниковий запас. Застосунок є в App Store та Google Play.
 • Duolingo — застосунок для вивчення іспанської мови. Мова викладання — англійська. Завантажити можна з App Store та Google Play.

Французька мова

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з французької мови:

Застосунки для підготовки до НМТ з французької мови:

 • Reword. Французька мова — застосунок, який допоможе поповнити власний словниковий запас. Застосунок є в App Store та Google Play.
 • LinDuo: French — астосунок для вивчення французької мови для початківців. Можна практикувати вимову та поповнити словниковий запас. Завантажити можна з App Store та Google Play.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень