A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Заклади дошкільної освіти Лютенської сільської територіальної громади

У Лютенській сільській територіальній громаді функціонує 4 заклади дошкільної освіти:

Заклад дошкільної освіти «Дюймовочка» с. Лютенька Лютенської сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Дюймовочка» с. Лютенька: Вовк Галина Олексіївна

Адреса: провулок Широкий, буд. 1, с. Лютенька, Миргородський район, Полтавська область, 37353

Телефон: (05354) 53-7-13

Е-mail: l-dnz@meta.ua

Адреса сайту: http://dyuymovochka-dn.ucoz.ua

Заклад дошкільної освіти "Дюймовочка" розпочав свою роботу у 1975 році. Розташований у мальовничому куточку села Лютенька за адресою провулок Широкий 1. Він радісно всміхається очима - віконечками своїм 50 вихованцям, запрошуючи їх у чарівний світ дитинства. У ЗДО функціонує 3 групи.

«У наших руках найбільша з усіх цінностей світу – маленька Людина»   В. Сухомлинський.

Саме ці слова є головним кредом, яким керуються працівники ЗДО у своїй роботі. Працюють тут творчі знавці своєї справи, які перебувають у постійному творчому пошуку шляхів та підходів оновлення та індивідуалізації освітнього процесу. Колектив закладу – це однодумці, яких об'єднує найцініше – ЛЮБОВ ДО ДИТИНИ.

Колектив дитсадка тісно співпрацює з батьками вихованців. Досвід багатьох років свідчить, що сім'я була і є головним осередком, де відбувається становлення і розвиток особистості дитини. Традиційним стали проведення спільних фізкультурних та музичних свят розваг, виставок. Такі заходи допомагають згуртувати педагогів, батьків дітей. Адже в нас єдина мета, щоб малюки стали в майбутньому повноцінними, активними, успішними людьми. Щасливі голоси дітей. як ті дзвіночки, лунають у приміщеннях та на майданчиках садка. Це саме той дошкільний заклад, де дітям весело і цікаво, де їх люблять і дбайливо доглядають. Відразу, щойно переступивши поріг, відчувається чуйність, все тут сприяє доброму емоційному настрою кожного, хто тут постійно перебуває і працює. Групові кімнати чисті і затишні, естетично оформленні з любов'ю до дитини, з розумінням потреб у її розвитку.

Це говорить про те, що всі сьогодні розуміють: саме тут в дошкільному закладі,підростає майбутнє нашої держави,і від кожного з нас залежить, яким воно буде.


Заклад дошкільної освіти «Зернятко» с. Рашівка Лютенської сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Зернятко» с. Рашівка: Блажій Валентина Іванівна

Адреса: вул. ім. Кириченка, буд. 14, с. Рашівка, Миргородський район, Полтавська область, 37343

Телефон: +380994174187

Е-mail: R-dnz@meta.ua

Адреса сайту: http://Rashivka-dnz.at.ua

Заклад дошкільної освіти «Зернятко» с.Рашівка Лютенської сільської ради Полтавської області розпочав свою роботу у 8 березня 1980 році, що стало подарунком для жителів села на Міжнародний жіночий день.

В садочку функціонує 2 вікові групи (ясельна і дошкільна). ЗДО розрахований на 38 місць (при будівництві) і 55 місць (ліцензійний обсяг). Фактично відвідують садочок 40 дітей. Мова спілкування - українська. Режим роботи - 10,5 год. Колектив складається з 16 осіб, з них педагогів – 5. Освітній процес у ЗДО проводиться у відповідності до Державного стандарту дошкільної освіти та відбувається шляхом реалізації програми розвитку дітей дошкільного віку «Українське дошкілля». Напрямок роботи - художньо-естетичний.

Основою метою діяльності ЗДО «Зернятко» є виховання здорової гармонійно розвиненої особистості, підготовка дошкільнят до навчання у школі.

Колектив закладу дошкільної освіти «Зернятко» у роботі з дітьми широко використовує інноваційні технології. Заклад забезпечено твердим, м’яким інвентарем, посудом, ігровим матеріалом відповідно санітарно-гігієнічних норм та вимог.

Кожна вікова група має свій майданчик, обладнаний ігровим та спортивним інвентарем.


Заклад дошкільної освіти «Світанок» с. Соснівка Лютенської сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Світанок» с. Соснівка: Кіндратенко Олена Василівна

Адреса: вул. Лісова, буд. 2, с. Соснівка, Миргородський район, Полтавська область, 37352

Телефон: +380957038400

Е-mail: s-dnz@meta.ua

Адреса сайту: https://sites.google.com/view/zdo-svitanok

Заклад дошкільної освіти «Світанок» заснований та введений в дію 25 серпня 1970 року.

Розрахований на 28 місць, працює в україномовному режимі. В закладі функціонує 1 різновікова група - де розвивається, навчається і виховується 21 вихованець. Про здоров’я, розвиток, виховання і навчання дітей ЗДО піклуються 10 працівників. З них 3 педагоги, які мають вищу освіту. Наш заклад зорієнтований на дитину ,її потреби, інтереси, можливості. «Ми раді Вас бачити» - саме такими словами щоранку зустрічають тут своїх вихованців, щоб разом із ними прожити новий щасливий день.

Головна мета ЗДО – найбільш повне розкриття творчого потенціалу, природних здібностей вихованців та вихователів у їх взаємозв’язку, створення доброзичливої, творчої атмосфери, де враховувалися б інтереси та бажання дитини, створювались умови для прояву самостійності, ініціативи, творчості.

Щоб зберегти світ дитинства, допомогти дитині прожити дитячі роки комфортно, цікаво та радісно у «Світанку» розвивальне та предметно-ігрове середовище повністю підвладне дитині, не обмежує її діяльності, свободу вибору є динамічним, варіативним, різноманітним. Важливим у роботі педагогічного колективу є оновлення змісту освіти, приведення його у відповідність, впровадження інноваційних технологій.

Використання ІКТ дає можливість створювати і поповнювати базу методичних і демонстраційних матеріалів для навчання, розвитку пізнавальних,комунікативних здібностей дітей,які дають певний поштовх для успішного навчання в школі.

В результаті використання таких форм роботи розширюється світ педагога,розкриваються можливості,створюються умови,в яких людина сама захоче пізнати нове,вчитися і вдосконалюватися. Важливим результатом повноцінного буття дошкільників у закладі є їх індивідуальний життєвий досвід – практичний,пізнавальний,комунікативний.

Заклад удосконалюється, постійно творчо працює.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень