A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Посібники, книги

Питання STEM освіти нині є актуальним, але не цілком розкритим у початковій школі. Рекомендуємо ознайомитись із посібником Ірини Потапенко "STEM-освіта в початковій школі: від навчальної моделі до реального уроку", у якому можна відшукати і відповіді на запитання щодо STEM, і цікаві ідеї для практики.

Книга «STEM-освіта в початковій школі: від навчальної моделі до реального уроку» призначена для вчительок і вчителів початкових класів, які хочуть ознайомитися з концепцією STEM та створити базовий набір сценаріїв STEM-занять.

Тут ви знайдете матеріали, які можна адаптувати до потреб конкретного класу та навчальної програми в контексті STEM-освіти. Книга допоможе вчительству розвивати в учнівства навички спостереження, дослідження та творчого мислення. Вона пропонує практичні поради та ідеї для проведення цікавих STEM-уроків, враховуючи різноманітність класу і доступні ресурси.


Сергій Берендєєв, Юлія Косенчук, Людмила Лисогор. Сучасні підходи і технології Нової Української школи: компетентнісно орієнтовані завдання як засіб формування ключових компетентностей. Випуск 2: Навчально-методичний посібник. — Київ, 2023. — 145 с.

В посібнику представлені компетентнісно орієнтовані завдання з мовно-літературної (в частині англійської мови), історичної та громадянської, природничої освітніх галузей.

Ви зможете використовувати ці матеріали на своїх уроках, або створити власні компетентнісно орієнтовані завдання на основі запропонованих.


Людмила Лисогор, Сергій Берендєєв, Юлія Косенчук. Використання електронних освітніх матеріалів у освітньому процесі: сучасні підходи і технології Нової української школи. Випуск 1: Навчально-методичний посібник. — Київ, 2023. — 117 с. Посібник розроблено колективом Українського інституту розвитку освіти.

У посібнику розглянуто такі питання: компетентнісний підхід в освітньому процесі; проєктна технологія та її реалізація в освітньому процесі; критичне мислення: працюємо з інформацією; модель «5Е»: концепція реалізації в освітньому процесі; інтелект-карти: переваги та методичні аспекти використання в освітньому процесі; можливості платформи «Всеукраїнська школа онлайн» для організації дистанційного та змішаного навчання. 


Порадник для вихователів «Подбайте про безпеку дитини» підготовлено в межах проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти.


Абетка для директора. Рекомендації Державної служби якості освіти України до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти

Бобровський М.В., Горбачов С.І., Заплотинська О.О., Ліннік О. О. Рекомендації до побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти. — 2-ге видання, перероб. і доп. — Київ, Державна служба якості освіти, 2021 — 350 с.

Методичні рекомендації розроблені для допомоги закладу загальної середньої освіти у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти. В даному виданні враховані зміни в освітньому законодавстві, що відбулися після ухвалення закону «Про повну загальну середню освіту» у 2020 році. Рекомендації ґрунтуються на запропонованих для інституційного аудиту вимогах та критеріях для оцінювання якості освітньої діяльності, управлінських процесів у закладі та охоплюють освітнє середовище, управлінські процеси, якість педагогічної діяльності, систему оцінювання навчальних досягнень учнів. 

Адресується керівникам та заступникам керівників закладів загальної середньої освіти, співробітникам органів управління освітою, педагогічним працівникам, викладачам та студентам педагогічних спеціальностей закладів вищої освіти.


Цікава фізкультура в закладах загальної середньої освіти. Навчально-методичний посібник / Качан О.А., Пристинський В.М., Коломоєць Г.А., Онішкевич О.М. Слов’янськ: ДДПУ, 2022. 163 с.

«Схвалено для використання в освітньому процесі» рішенням експертної комісії із фізичної культури та захисту України Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»

Збірник матеріалів, рекомендацій і документів щодо виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»

Шановні колеги! Інформуємо вас, що Український інститут національної пам'яті (УІНП) підготував збірник матеріалів, рекомендацій та документів щодо виконання вимог закону "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії".

09:53 23.05.2024

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень