A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Математика

Щоб правильно готуватися до НМТ та зосередитись на тих темах, які будуть на іспиті, потрібно зробити дві речі:

  1. Дізнатися, що буде в тестових завданнях.
  2. Зрозуміти, який рівень знань маєте сьогодні.

Тестування

Подивіться блок завдань НМТ 2023 з математики, щоб зрозуміти особливості тестових завдань. Як зазначає УЦОЯО, варто підготувати всі теми з алгебри та геометрії, які вивчаються в школі. А саме: «Числа і вирази», «Рівняння, нерівності і їх системи», «Функції», «Ймовірність випадкової події, вибіркові характеристики (середнє значення), аналіз діаграм та графіків», «Планіметрія» та «Стереометрія».

Щоб оцінити, наскільки добре ви знаєте шкільний курс математики та почати готуватися до НМТ, радимо пройти тестування на тренажері від львівського осередку УЦОЯО. Шлях до тесту займає три кроки: 1) у списку предметів оберіть математику, 2) оберіть розділ чи підсумкове тестування, 3) натисніть «Продовжити».

При підготовці до НМТ також зверніть увагу на тренажер від Osvita.ua. Крім тестів ЗНО попередніх років це тренажер пропонує тестування до кожної окремої теми курсу математики.

Для учасників тестування минулого року фахівці УЦОЯО підготували демонстраційний варіант НМТ з математики. Можна пройти тест онлайн або завантажити файл із завданнями та пройти його без підключення до мережі. Демонстраційний тест — це можливість подивитися на структуру та зміст тесту, оцінити його складність, знайти прогалини в знаннях та розпочати правильно готуватися до НМТ. Тест 2023 року підходить і для підготовки до НМТ 2024, оскільки тестування всіх років розробляється на основі програм ЗНО.

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з математики

Застосунки для підготовки до НМТ з математики:

  • Просте ЗНО — це застосунок, де готуватися до НМТ можна комплексно, адже у ньому є конспекти та інші теоретичні матеріали з усіх тем алгебри та геометрії, тести до тем, лайфхаки проходження ЗНО. Важливо: має всі тести ЗНО до 2021 року включно та демонстраційний тест 2023 року. Можна завантажити з App Store та Google Play.
  • Складу ЗНО — застосунок, в якому можна знайти невелику бібліотеку книжок та матеріалів для самостійної підготовки до тесту з математики. Також має тренувальний тест ЗНО на 20 змінних питань. Застосунок є в App Store та Google Play.
  • ЗНО: математика — застосунок виключно для підготовки до НМТ з математики. Має розділи з темами з алгебри та геометрії, тести ЗНО попередніх років, а також тренажер «Турнір» — набір тестів з таймером, які можна пройти лише один раз. Застосунок є в Google Play.

Довідкові матеріали

  • На НМТ з математики зазвичай дозволено використовувати довідкові матеріали. Раніше вони були у тестових зошитах вступників, та у 2023 році вони були доступні на платформі для тестів. Чекаємо на узгодження використання довідкових матеріалів у 2024 році.

Щоб зробити тест з математики, можна «підглянути»:

  • формули з геометрії;
  • логарифми;
  • таблицю квадратів від 10 до 49 тощо.

Збережіть матеріали собі та використовуйте для підготовки.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень