A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Українська мова

Вдала підготовка до НМТ з української мови починається з оцінки об’єму знань, які потрібно мати для іспиту, та якості тих знань, які ви вже маєте. Простою мовою: потрібно подивитись програму НМТ 2023 року та зрозуміти, які теми ви знаєте, тому їх потрібно лише повторити, а які теми ще потребують ретельного вивчення.

Тестування

Щоб зорієнтуватися, що готувати на тестування та скласти план підготовки, подивіться програму ЗНО минулих років, адже мультипредметний тест створюється на її основі. У програмі зазначено, що вступник має знати теми: «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія», «Лексика. Фразеологія», «Будова слова. Словотвір», «Морфологія», «Синтаксис», «Стилістика» та «Розвиток мовлення».

Далі варто перевірити свої знання. Для цього можна використовувати онлайн-тренажер від УЦОЯО. Як користуватися тренажером: на головній сторінці обираєте «Українська мова», далі — потрібний вам для перевірки розділ чи «Підсумкове тестування», та тисните кнопку «Продовжити».

Ще один тренажер, вартий уваги, — тестування від освітнього медіаресурсу Osvita.ua, де можна пройти тести ЗНО попередніх років та тести за конкретними темами програми.

Також учасникам тестування буде корисний демонстраційний тест з української мови, який створив Український центр оцінювання якості освіти у 2023 році. Цей тест можна пройти онлайн або ж завантажити файл та виконати за відсутності доступу до мережі. Цей тест підійде і для підготовки до НМТ 2024.

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з української мови:

Некласичні форми підготовки

Можна займатись українською за допомогою тіктоку — проходити програму з української мови з учителем Андрієм Шимановським.

Застосунки для підготовки до НМТ з української мови

  • Просте ЗНО — застосунок, який може замінити всі посібники з підготовки до тестування та легко здати НМТ. Він має конспекти та завдання для перевірки з 5 тем: синтаксису, морфології, лексикології, будови слова та фонетики. Також застосунок має тренажер тестування — можна пройти тести ЗНО, а також мультитест 2022 року. Завантажити можна з App Store та Google Play.
  • ЗНО на ізі — застосунок, спрямований виключно на тренування вміння проходити тести. Як зазначає розробник застосунку, такі тренування допоможуть запам’ятати тести минулих років і завдяки цьому підготуватись до цьогорічних. Є на App Store та Google Play.
  • ZNOMOVAA — застосунок, який готує до тесту за 3 місяці. Спочатку ви читаєте матеріали, потім переглядаєте урок, закріплюєте практичним завданням і працюєте над помилками. Завантажити можна з App Store та Google Play.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень