A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Біологія

Перший крок успішної підготовки до НМТ — перевірка власних знань та оцінка масштабу задачі. Або ж простими словами: потрібно подивитись, що треба знати на НМТ з біології та які теми потребують при підготовці максимальної уваги.

Зміст НМТ 2024 року той самий, що і у 2023 році — в основі програма зовнішнього незалежного оцінювання із біології, затверджена Міністерством освіти і науки (МОН) у 2018 році. Учаснику НМТ потрібно знати наступні теми: «Вступ. Хімічний склад, структура та функціонування клітин. Реалізація спадкової інформації», «Закономірності спадковості і мінливості», «Біорізноманіття», «Організм людини як біологічна система», «Основи екології та еволюційного вчення».

Тестування

Щоб перевірити свої знання з біології та почати готуватися до НМТ, радимо рекомендований МОН тренажер ЗНО. Щоб перейти на тестування з біології, оберіть на головній сторінці предмет «Біологія», далі потрібний розділ і натисніть «Продовжити». Також можете пройти тестування за окремими темами — такий тренажер розробив освітній медіаресурс Osvita.ua

Учасникам НМТ доступний демонстраційний варіант тесту з біології, який створив УЦОЯО минулого року. Його можна пройти онлайн чи завантажити файл з тестом.

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з біології

Застосунки для підготовки до НМТ з біології

  • Просте ЗНО — в цьому застосунку є конспекти до тем та завдання, які дозволяють перевірити засвоєні знання. Також для тренування доступні тести ЗНО включно до 2021 року. Застосунок можна завантажити з App Store та Google Play.
  • ЗНО на ізі — застосунок-тренажер для підготовки до тестування, з яким можна потренуватися проходити тести та зафіксувати прогалини в знаннях. Цей застосунок можна знайти App Store та Google Play.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень