A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Фізика

Підготовку до іспитів варто почати з оцінки власних знань та вимог, які стоять перед учасниками НМТ 2024 року.

Тестування

Як вже відомо, програма НМТ 2024 з фізики базується на програмі ЗНО минулих роківВідповідно до неї, учасники тестування мають знати 5 основних тематичних блоків: «Механіка», «Молекулярна фізика та термодинаміка», «Електродинаміка», «Коливання та хвилі. Оптика» та «Елементи теорії відносності. Квантова фізика».

Якщо маєте достатньо часу на підготовку, радимо підготуватися грунтовно та комплексно. Часу обмаль? Тоді «закривайте діри» в знаннях. Щоб зрозуміти, де болить та як почати готуватися, та заодно потренуватися проходити тестування, скористайтесь тренажером підготовки до ЗНО від УЦОЯО. Користуватися ним дуже просто: в списку предметів вибираєте фізику, далі — потрібний розділ та переходите до тесту, натиснувши кнопку «Продовжити».

Аби учасники НМТ найкраще підготувались до тестування, УЦОЯО минулого року представили демонстраційний варіант тесту з фізики. За допомогою цього тесту можна зорієнтуватися у структурі та складності завдань. Також доступний до завантаження файл з тестовими завданнями, щоб була можливість пройти цей тест без доступу до мережі.

Радимо ще один тренажер, розроблений освітнім медіаресурсом Osvita.ua. На ньому можна пройти всі тести ЗНО минулих років, а також проходити тести за окремими темами.

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з фізики

Збережіть собі формули, які знадобляться під час підготовки до НМТ з фізики.

Застосунки для підготовки до НМТ з фізики

  • Просте ЗНО — в цьому застосунку доступні для вивчення 5 тем з фізики, додаткові розділи та лайфхаки. Можна потренуватися проходити тестування на тренажері ЗНО (є всі тести до 2021 року включно). Можна завантажити з App Store та Google Play.
  • Складу ЗНО — застосунок має книги, конспекти, формули та малюнки з усіх тем, що входять до тестів ЗНО. Також має власний тренажер ЗНО, але з обмеженим функціоналом. Застосунок є в App Store та Google Play.

Довідкові матеріали

  • На НМТ із фізики зазвичай дозволено використовувати довідкові матеріали.

Зокрема:

  • таблицю префіксів до одиниць SI;
  • таблицю значень тригонометричних функцій деяких кутів.

Ці матеріали можна переглянути на сайті УЦОЯО.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень