A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Заклади дошкільної освіти Краснолуцької сільської територіальної громади

У Краснолуцькій сільській територіальній громаді  функціонує 4 заклади дошкільної освіти та 1 структурний підрозділ дошкільної освіти:

Заклад дошкільної освіти «Ясочка» с. Красна Лука Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Ясочка» с. Красна Лука: Коркішко Тетяна Василівна

Адреса: вул. Миру, буд. 30, с. Красна Лука, Миргородський район, Полтавська область, 37315

Телефон: +380664858256

Е-mail: kr-dnz@meta.ua

Адреса сайту: http://yasochka.ucoz.ua/

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. І саме в цей день, 01 червня 2012 року, гостинно відкрив двері для малечі дошкільний навчальний заклад «Ясочка» Краснолуцької сільської ради, ясла-садок для дітей віком від 2 до 6 років створений згідно з рішенням Краснолуцької сільської ради від 20 липня 2011 року (сьома сесія шостого скликання). Заклад розташований у приміщенні Краснолуцького ЗЗСО І-ІІ ст.

У 2019 році Дошкільний навчальний заклад «Ясочка» Краснолуцької сільської ради перейменовано на Заклад дошкільної освіти «Ясочка» с. Красна Лука Краснолуцької сільської ради Полтавської області.

Розрахований на 20 місць. На сьогоднішній день у закладі функціонує одна різновікова група чисельністю 26 вихованців.

ЗДО «Ясочка» с. Красна Лука задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти. Зміст роботи визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

У закладі працює творчий і дружній педагогічний колектив, який складається з 3 педагогів, а саме: директора та 2 вихователів. Завдяки їх співпраці проходять веселі і яскраві свята, музичні і спортивні розваги, театралізовані вистави за участю дошкільників.

Колектив закладу дошкільної освіти постійно працює над створенням предметно-розвивального середовища, яке допомагає виховувати дітей у лагідній доброзичливій атмосфері. Завдяки цьому ЗДО має всі необхідні умови для розвитку різноманітних видів діяльності дітей і спонуканню їх до спільної діяльності та індивідуальних занять.

На території ЗДО знаходиться майданчик для організації прогулянок з дітьми, обладнаний сучасними ігровими спорудами, доріжками здоров’я природного характеру.

Зусиллями педагогічного колективу заклад за роки існування перетворився з навчальної установи на теплий затишний дім для малюків. Саме тому вихованці кожного ранку з радістю поспішають до садочка де на них чекають люди, для яких кожен малюк – це центр Всесвіту.


Заклад дошкільної освіти «Дзвіночок» с. Сватки Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Дзвіночок» с. Сватки: Семенюта Катерина Миколаївна

Адреса: вул. Миру, буд. 30, с. Красна Лука, Миргородський район, Полтавська область, 37315

Телефон: +380668756857

Е-mail: sv_zdo@ukr.net

Адреса сайту: https://dnz-dzvinochok-s-svatki4.cms.webnode.com.ua/?_ga=2.206847444.635357210.1620717793-933182228.1492083619

Перші спогади про дитячий садок сягають того часу, коли селяни почали масово вступати в колгоспи. Це були тридцяті роки двадцятого століття. У повоєнні роки в Сватках діяло 2 сезонних дитячих заклади, якими опікувалися два колгоспи «Партійної комуни» та «Перемога». Згодом об’єднаний колгосп в 1952 -1955 роках побудував нове приміщення для постійно діючих сільських дитячих ясел. У 1985 році для сватківської малечі за кошти колгоспу «Радянська Україна» було збудовано нове типове приміщення дитячого ясла - садка на дві вікових групи. Дитячий садок відвідувало понад 60 дітей. Дошкільний заклад був гордістю села.  90 –ті роки принесли погіршення фінансово- економічного стану колгоспу, йому стало важко опалювати велике приміщення, садочок став сезонним. Економічна нестабільність та брак коштів негативно позначились на роботі дитячого закладу, що призвело до його закриття в 2001 році. Рішенням 14 сесії ІV cкликання Гадяцької РДА в 2001 році було створено навчально – виховний комплекс «Сватківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок», який очолював Дудка Петро Васильович. З дітьми працювали педагоги, що мали відповідну педагогічну освіту. Згодом рішенням 17 сесії Сватківської сільської ради в 2006 році дитячий заклад, орендуючи приміщення в школі, перейшов у комунальну власність Сватківської сільської ради. В 2019 році заклад перейшов до Краснолуцької ТГ і працює до цього часу. Завідуючими дитячим закладом працювали Дудка Наталя Іванівна ,згодом Семенюта Катерина Миколаївна, потім працювала Савицька Надія Василівна. У 2019р. і по даний час колектив очолює Семенюта Катерина Миколаївна. У ЗДО виховується 30 дітей молодшого та старшого дошкільного віку. У ЗДО працює 10 працівників (5 педагогічних: директор, 3 вихователі, керівник музичний), медична сестра, 5 працівників обслуговуючого персоналу.

Колектив дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» у роботі з дітьми широко використовує інноваційні технології. Заклад забезпечено твердим, м’яким інвентарем, посудом, ігровим матеріалом відповідно санітарно-гігієнічних норм та вимог.

Є в селі діти – є дитячий садок. Є дитячий садок і школа – життя продовжується.


Заклад дошкільної освіти "Ягідка" c. Римарівка Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Ягідка» с. Римарівка: Дмитренко Лілія Анатоліївна

Адреса: вул. Соборна буд. 63 с.Римарівка, Миргородський район, Полтавська область, 37314

Телефон: +380999662217

Е-mail: rum-dnz@meta.ua

Адреса сайту: https://rimzdo.wixsite.com/yagidka


Заклад дошкільної освіти "Малятко" с. Ціпки Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Маоятко» с. Ціпки: Міняйло Лілія Петрівна

Адреса: вул. Ватутіна, буд. 2, с. Цірки, Миргородський район, Полтавська область, 37321

Телефон: +380984557240

Е-mail: cip-dnz@meta.ua

Адреса сайту: http:///minjajlo.wixsite.com/mysite-1/storinka-vihovatelya


 

Структурний підрозділ дошкільної освіти "Сонечко" Філії "Гречанівська початкова школа" Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Завідувач підрозділу дошкільної освіти "Сонечко": Мегель Лариса Володимирівна

Адреса: вул. Сумська, буд. 31 , с.Гречанівка, Миргородський район, Полтавська область, 36412

Телефон: +380961492406

Е-mail: gr_zdo@ukr.net

Адреса сайту: https://gr-dnz.wixsite.com/dnzsoneshko

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень