A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Заклади дошкільної освіти Сергіївської сільської територіальної громади

Доступність до якісних освітніх послуг починається з дошкільної освіти, оскільки саме вона є обов’язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти, основою системного розвитку дитини, фундаментом творіння якісно нового освітнього процесу. Сергіївською сільською радою та відділом освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту створено умови для здобуття дошкільної освіти в населених пунктах Сергіївської сільської ради, сформовано відповідну мережу закладів дошкільної освіти з метою охоплення дітей усіма формами дошкільної освіти. У Сергіївській ТГ функціонує 3 заклади дошкільної освіти:

Заклад дошкільної освіти «Джерельце» с. Сергіївка Сергіївської сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Джерельце»: Кладова Валентина Василівна

Адреса: пров. Шкільний, буд. 3, с. Сергіївка, Сергіївська територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37332

Телефон: 0661716696

Е-mail: kras-dnz@meta.ua

Адреса сайту: https://sites.google.com/site/dnzdzerelce

Заклад дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області відновив свою роботу 01.02.2002. Заклад розраховано на 30 місць (2 різновікові групи). На 01.03.2019 кількісний склад вихованців закладу дошкільної освіти – 41 дитина.

У ЗДО працює 13 працівників (7 педагогічних: завідуюча, 3 вихователі, керівник музичний, практичний психолог, вчитель-логопед), медична сестра, 5 працівників обслуговуючого персоналу.

Колектив ЗДО «Джерельце» у роботі з дітьми широко використовує інноваційні технології. Заклад забезпечено твердим, м’яким інвентарем, посудом, ігровим матеріалом відповідно санітарно-гігієнічних норм та вимог.

Кожна вікова група має свій майданчик, обладнаний ігровим та спортивним інвентарем.


Заклад дошкільної освіти «Перлинка» с. Розбишівка Сергіївської сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Перлинка»: Гайдай Валентина Олексіївна

Адреса: вул. Центральна, буд. 18, с. Розбишівка, Сергіївська територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37330

Телефон: (05354) 5-53-31

Е-mail: roz-dnz@meta.ua

Адреса сайту: https://sites.google.com/site/dnzperlinkarozbisivka/

Історія дошкільної освіти у с. Розбишівка почалася ще в 60-х роках ХХ ст. На той час у селі діяли ясла, якими опікувався колгосп «Шлях до комунізму». В яслах виховувалося до 60 дітей різного віку. Завідуючою була Білоус Катерина Іванівна. Матеріальна. Матеріально-методична база небагата, іграшки часто виготовляли самостійно. Батьки вихованців порушили питання про необхідність будівництва нового закладу дошкільної освіти. Керівництво колгоспу пішло їм на зустріч – прийнято рішення правлінням про будівництво нового дошкільного навчального закладу. У 1981 році дітлахів прийняв новий дитячий садок «Берізка». Колектив закладу працьовитий, дружній, з любов'ю ставився до дітей. Очолила його завідуюча Рухляда Тамара Трохимівна. Заклад дошкільної освіти працював за 6 денним робочим тижнем. Було відкрито 2 групи: різновікова і підготовча. Дітей налічувалося близько 40 осіб. У дитячому садкові працювали вихователями: Кіндрашина Віра Іванівна, Цимбал Ольга Олексіївна, Мартиненко Валентина Василівна, Литовченко Катерина Іванівна. Нянями: Пустовіт Світлана Сафронівна, Смаль Наталія Дмитрівна, Батура Наталія Константинівна, Гресь Олександра Іванівна. Всі педагоги мали відповідну освіту. За роки існування дитячий садок «Берізка» випустив близько 400 дітей. Всі вони понесли в світ тепло, яке дарували їм люди, що працювали в закладі. Припинив своє існування дитячий садок «Берізка» у 2001 році в зв'язку з розпадом колгоспу.

За ініціативи Гадяцької райдержадміністрації, Гадяцької районної ради, відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації, Розбишівської сільської ради було прийнято рішення шостої сесії п'ятого скликання від 15 серпня 2006 року № 61 щодо відкриття нового дитячого садка в приміщенні Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 27 квітня 2007 року розпочав свою роботу дошкільний навчальний заклад «Перлинка».

20 грудня 2016 року було створено Сергіївську ОТГ і ДНЗ перейшов у її підпорядкування. На сьогодні у ЗДО функціонує одна різновікова група наповнюваністю 18 осіб. Усі діти віком від 3 до 6 років відвідують заклад. Встановлено п'ятиденний робочий тиждень. Заклад працює за гуманітарним напрямком.

Працівники ЗДО «Перлинка» постійно працюють над створенням повноцінного розвивального середовища для комфортного перебування дошкільників у закладі. Педагогічний колектив нараховує 2 вихователі. Обслуговуючий персонал – 4 особи. Колектив закладу дошкільної освіти творчий, працьовитий, дружній. Успіх роботи дитячого садка залежить від тісних взаємин та єдності з сім'єю. Відносини між працівниками і батьками будуються на основі співробітництва, взаєморозуміння та взаємодопомоги.

Сільський голова Лідовий Ігор Григорович та староста Коркішко Олексій Іванович часто відвідують заклад, цікавляться як живеться малечі, допомагають вирішувати різні проблемні питання. У ЗДО проведено якісний ремонт, розширено його приміщення. Дитячий садок підключений до мережі Інтернет.

З кожним роком ЗДО «Перлинка» все більше осучаснюється, вдосконалюється матеріально-технічне забезпечення, щоб повністю задовольнити потреби населення села в отриманні дошкільної освіти.


Заклад дошкільної освіти «Ромашка» с. Качанове Сергіївської сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Ромашка»: Шаталова Галина Павлівна

Адреса: вул. Клубна, буд. 12, с. Качанове, Сергіївська територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37331

Телефон: (05354) 2-38-10

Е-mail: ka-dnz@meta.ua

Адреса сайту: http://kachanove-dnz.pl.sch.in.ua

У 1972 - 1973 рр. за рішенням тресту СМУ-2 «Укргазстрой» побудовано типове приміщення для ясел-садка «Теремок», яке було розраховане на 45 місць. Приміщення здано в експлуатацію 15.05.1974.

Заклад мав дві групи: молодша група налічувала 26 чоловік , а старша група – 28. Дітей забезпечили всім необхідним обладнанням. Дитячий ясла-садок «Теремок» з 05.08.1993 було прийнято до складу ДНЗ «Ромашка» с. Венеславівка та перейменовано на дитячий садок «Ромашка» с. Качанове. Заклад було розташовано у промисловій зоні підприємства НГВУ «Полтаванафтогаз» поряд з промисловими цехами.

ДНЗ «Ромашка» розміщено у типовому приміщенні площею 281.5 кв.м і розрахований на 25 місць. На даний час в закладі працює одна різновікова група «Дюймовочка». З 2017 року заклад перейшов у підпорядкування Сергіївської сільської ради і має назву дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Сергіївської сільської ради.

Колектив закладу складається з шести працівників. Заклад понад 30 років очолює дирнектор ЗДО Шаталова Галина Павлівна – освіта вища, педагогічна.

Навчання і виховання малят здійснює досвідчений вихователь, «сеціаліст другої категорії» Горобець Л.М. – освіта вища, педагогічна, яка працює за напрямком «Казкотерапія в роботі з дітьми дошкільного віку».

Помічник вихователя – Рупич Н.В.

Досвідчений кухар третього розряду – Стеценко О.Л.

Прибиральник службових приміщень та праля – Ващенко С.А.

Керівник музичний – Горобець Л.М.

Інструктор фізкультури – Підвербна Г.В.

Мета закладу дошкільної освіти «Ромашка» Сергіївської сільської ради:

- Дитина – в центрі уваги, реалізація її прагнень та мрій;

- Виховання добрих почуттів, самостійності;

- Пробудження духовності;

- Формування поведінки в природі й суспільстві;

- Створення повсякденної здатності вільно здійснювати вибір, приймати іпозитивні рішення;

- Вчити відстоювати свої переконання.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень