A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Заклади дошкільної освіти Великобудищанської сільської територіальної громади

У Великобудищанській сільській територіальній громаді  функціонує 8 закладів дошкільної освіти:

Заклад дошкільної освіти «Малятко» с. Веприк Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Малятко» с. Веприк: Дулич Тетяна Михайлівна

Адреса: вул. Молодіжна, буд. 24, с. Веприк, Миргородський район, Полтавська область, 37362

Телефон: +380956794786

Е-mail: vep2-dnz@ukr.net

Адреса сайту: https://sites.google.com/site/dnzmalatkoveprik

Веприцький заклад дошкільної освіти "Малятко" відвідує 17 дітей віком від 1,5 до 6 років.

Працює 3 педагогічні працівники, з них 1 має вищу освіту.

У ЗДО створена спокійна та сприятлива атмосфера для безпечного і радісного перебування дітей. Колектив працює творчо та цілеспрямовано, керуючись Законом України "Про дошкільну освіту", Базовим компонентом дошкільної освіти в України, реалізує програми рекомендовані МОН України. Заклад дошкільної освіти працює за художньо-естетичним напрямком.

Організація сучасного розвивального середовища для повноцінного розвитку дітей;

Співробітництво та партнерство з родинами вихованців;

Духовне виховання засобами музейної педагогіки.


Заклад дошкільної освіти «Сонечко» с. Мартинівка Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Директор ЗДО «Сонечко» с. Мартинівка: Десяткіна Ірина Олександрівна

Адреса: площа Перемоги, буд. 1, с. Мартинівка, Миргородський район, Полтавська область, 37361

Телефон: +380661279273

Е-mail: m-dnz@meta.ua

Адреса сайту: http://m-dnz1.wixsite.com/DNZ-Sonechko

Мартинівський ЗДО «Сонечко» знаходиться у підпорядкуванні Великобудищанської сільської ради. За проектом ЗДО розрахований на 53 місця. Кількість вихованців станом на 01.05.2021 року становить 28 дітей. В закладі функціонує дві різновікові групи: молодша для дітей віком від 1,5 до 4 років та старша для дітей віком від 4 до 6 (7) років.

Метою роботи педагогічного колективу закладу є забезпечення гармонійного розвитку дитини, її фізичного та психічного здоров’я, виховання ціннісного ставлення до природного й соціального довкілля. Педагогічний колектив закладу працює над завданнями:

1.Організація освітньої роботи з дітьми на засадах особистісноорієнтованого, діяльнісного, інтегрованого підходів шляхом застосування інноваційних технологій .

2.Підвищення фахової компетентності та професійної майстерності педагогів шляхом удосконалення якості методичного супроводу учасників навчально-виховного процесу, використання сучасних технологій методичної роботи з кадрами.

3.Формування духовно – моральної культури дошкільників засобами народознавства.

4.Створення здоров’язбережувального, безпечного, комфортного, розвивального середовища у закладі дошкільної освіти з метою формування життєвої компетентності дошкільника.

5.Організація доступності у роботі ЗДО і школи у світлі Концепції «Нова українська школа». «Шість цеглинок в освітньому просторі ЗДО і школи».

6.Формування світогляду дитини в умовах ЗДО і сімейного виховання.

З 2018 року заклад очолює Десяткіна Ірина Олександрівна , яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Викладач педагогіки і методик початкової освіти . Вчитель початкових школи» Працівники закладу мають відповідну освіту та достатній досвід роботи . В закладі працює відповідальний , творчий педагогічний колектив : вихователі – Сергієнко О.М., Вербицька В.І., Ломака Ю.І.; практичний психолог – Сухань В.А.; обслуговуючий персонал – Дубовик Н. М., Журавель Т. М., Гараган Р. І., Драбинка Л. М., Скоробагацька С. М.; стежить за здоров’ям вихованців медична сестра Супруненко А. О. У ЗДО створена спокійна та сприятлива атмосфера для безпечного і радісного перебування дітей. Колектив працює творчо та цілеспрямовано, керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Положенням про ЗДО», «Базовим компонентом дошкільної освіти», програмою навчання і виховання дітей дошкільного віку «Українське довкілля», програмою навчання і виховання дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», науково-методичними листами МОН України, інформаційно-науковими листами районного центру професійного розвитку педагогічних працівників.

З року в рік колектив творчо підходить до виконання завдань, забезпечуючи знання дітей необхідною інформацією, допомагаючи їм реалізувати природний потенціал, орієнтуючись на загальнолюдські й національні цінності.


Бобрицький заклад дошкільної освіти "Калинка" Великобудищанської сільської ради Полтавської області (с. Бобрик)

Директор ЗДО «Калинка» с. Бобрик: Залізняк Людмила Григорівна

Адреса: вул. Центральна буд. 51 с.Бобрик, Миргородський район, Полтавська область, 37360

Телефон: +380999662350

Е-mail: bob-dnz@meta.ua

Адреса сайту: http://kalinka-dnz.wixsite.com/kalinka

Історія великої держави починається з історії окремої людини, кожної сім’ї, колективу, підприємства чи установи. ДНЗ «Калинка» с. Бобрик, Гадяцького району, Полтавської області також є частиною історії своєї країни, рідного села, освітянської родини. А творці цієї історії – люди, колектив ДНЗ і діти, його вихованці.

Історичне минуле дитячого садка досить цікаве і сягає початку минулого століття. Із 1935 – 1958 р на території села, працювала ціла мережа дитячих ясел. Це зумовлено масовою колективізацією. Відкривали їх у звичайних сільських хатах, куди на ранній зорі, приносили матері своїх дітей під нагляд нянь. В 1959 році – відбулося об’єднання колгоспів. І в панському будинку відкрилися дитячі – ясла колгоспу « Шлях до комуни». Це була І різновікова група. Чисельність дітей нараховувалася до вісімдесяти. Освітянська робота проводилася без програми, в основному діти займалися ліпленням та малюванням.

У 1980 році на правлінні колгоспу ім. Щорса було прийняте рішення розпочати будівництво дитячого садка. А в грудні 1981 року двері нового садочка привітно відкрили для 60 дошкільнят. У закладі запрацювало 2 групи: ясельна та старша. Роботою по впорядкуванню просторого, світлого приміщення керувала завідуюча Залізняк Євгенія Віталіївна - талановита, віддана своїй справі людина, яка згуртувала навколо себе колектив однодумців. На той час в дошкільному закладі працювали такі педагоги як: Гавриш Катерина Михайлівна, Олійник Ганна Миколаївна, Обламська Тетяна Андріївна, які велику увагу в своїй діяльності надавали організації навчально – виховному процесу.Працювали за програмою навчання і виховання дошкільників. Велика увага приділялася загартуванню дошкільників, їх фізичному розвитку.

1995 р – в зв’язку з економічними труднощами ДНЗ «Калинка» припиняє своє існування. 10 років с. Бобрик не мало виховного закладу, для своїх найменших громадян.

За ініціативи Гадяцької районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти Гадяцької РДА, Бобрицької сільської ради , відповідно до рішення п’ятнадцятої сесії ІVскликання від 20 грудня 2004 року створюється малокомплектний дошкільний навчальний заклад.

1 червня 2005 року ДНЗ «Калинка» привітно відчинив двері для 20 веселих, допитливих і непосидючих малюків, де з любов’ю та піклуванням їх оточили працівники: завідуюча – Залізняк Людмила Григорівна та вихователь – Черниш Галина Петрівна. В ДНЗ створено розвивальне середовище, використовуються інновації у роботі з дітьми та виконуються інваріативна і варіативна складові програми, яка дає змогу дошкільникам навчатися і розвиватися в сучасних умовах.

За всю історію існування дошкільного закладу в с. Бобрик траплялося багато змін, але незмінною залишається мета закладу – виховання гуманної, самостійної, творчої, здатної до самореалізації особистості.


Великобудищанський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Директор Великобудищанського ЗДО «Сонечко»: Зайко Ганна Павлівна

Адреса: вул. Травнева 1 ас. Великі Будища, Миргородський район, Полтавська область, 37320

Телефон: +38097)9117383

Е-mail: vb-dnz@meta.ua

Адреса сайту: https://sites.google.com/view/zdo-sonechko

Історія закладу розпочалася близько 40 років тому, бо саме в 70-х роках відбулося його відкриття.

У закладі функціонує одна різновікова група, яку відвідують 20 вихованців.

Педагогічний колектив складається з 2-х працівників.

Мета нашої роботи – виховання зрілої особистості, в якої сформовані дитячий світогляд, прагнення досягти успіху, впевненість у собі, почуття власної гідності, емоційна сприйнятливість та вольові риси характеру.

Основними завданнями роботи нашого закладу є:

· Збереження фізичного і психічного здоров’я

· Формування емоційного благополуччя, життєвої компетенції, вміння жити в злагоді з собою і оточуючим

· Розвиток інтелектуальних і творчих здібностей кожної дитини

· Формування та розвиток партнерських відносин між закладом та сім’єю

Особливості роботи різновікової групи полягають в тому, що від педагогів вимагається такт і майстерність,знання специфіки роботи з різними віковими групами, вміння співвідносити програмові вимоги з індивідуальними особливостями вихованців здатність розуміти і бачити кожну дитину і всю групу загалом.

Педагоги з великою відповідальністю ставляться до головного обов’язку: виховувати здорову,гармонійно розвинену особистість. Наша увага спрямована на всебічний розвиток особистості. Ми прагнемо, щоб кожен день, проведений дитиною в закладі, ніс їй радість пізнання. Тому девізом роботи нашого колективу є слова С.Ф Русової: «Розум дитини-це те багаття, в яке ми лише підкладаємо дрова, а горіти воно повинно своїм особистим вогнищем.»

Навчити дітей самостійно мислити, обґрунтовувати свою точку зору, самостійно приймати рішення – завдання не з легких. Для успішного вирішення завдань всебічного розвитку дітей в дитячому садочку створене розвивальне середовище, в якому малеча зростає, діє, налагоджує стосунки, радіє і засмучується, опановує науку життя, стає компетентною особистістю.

Педагогічні працівники нашого закладу постійно працюють над підвищенням професійної майстерності: беруть активну участь у районних методичних заходах, використовують у своїй діяльності творчість видатних педагогів: С.Русової, А.С.Макаренко, О.В.Сухомлинського, та використовують новітні технології і нетрадиційні методики навчання дітей.


Вельбівський заклад дошкільної освіти "Росинка" Великобудищанської сільської ради

Директор Вельбівського ЗДО «Росинка»: Трощинська Тетяна Іванівна

Адреса: вул. Центральна буд. 191, с.Вельбівка, Миргородський район, Полтавська область, 37350

Телефон: +3805354)57192

Е-mail: vel-dnz@meta.ua

Адреса сайту:

Дата заснування Вельбівський ЗДО "Росинка" — 11.04.2007


Веприцький заклад дошкільної освіти "Барвінок" Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Директор Веприцького ЗДО «Барвінок»: Куцевол Катерина Іванівна

Адреса: вул. Васюти, буд. 61 А , с. Веприк, Миргородський район, Полтавська область, 37362

Телефон: +380990414700

Е-mail: vep-dnz@meta.ua

Адреса сайту: https://sites.google.com/view/zdoveprik

На початку 70-х років колгоспне керівництво, на чолі з молодим головою колгоспу «Заповіт Ілліча» Кизем Іваном Івановичем, вирішили збудувати типове приміщення для малят дошкільного віку. Так влітку 1971 року привітно відчинив свої двері двогруповий ясла-сад, який назвали «Барвінок». У 1986 році 19 серпня урочисто було відкрито нове двоповерхове приміщення ясел-садка «Барвінок». 11 січня 1991 року на підставі рішення загальних зборів трудівників колгоспу «Заповіт Ілліча» (Протокол №1 від 11.01.1991 року) ясла-садок «Барвінок» було передано в комунальну власність Веприцької сільської ради.

Головним завданням колективу дошкільного закладу є – зміцнення здоров'я і збереження життя дітей. Медичне обслуговування здійснює старша медична сестра Федяй Валентина Миколаївна. Щорічно здійснюється поглиблений огляд дітей лікарями вузьких спеціальностей. Всі дані відображаються в індивідуальних картках дітей. Ми, педагоги твердо усвідомили, що дошкільний вік - найбільш відповідальний період розвитку людського організму, тому що саме в цей час закладаються основи міцного здоров»я. Ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, спортивні розваги, свята проводяться під музичний супровід, що позитивно позначається на формуванні багатьох рухових навичок, впливає на їх ритмічність, створює у дітей гарний настрій.


Книшівський заклад дошкільної освіти "Вишенька" Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Директор Книшівського ЗДО «Вишенька»: Рибалка Ніна Андріївна

Адреса: вул. Шкільна , буд. 10 с. Книшівка, Миргородський район, Полтавська область, 37322

Телефон: +38050)0130359

Е-mail: kn-dnz@meta.ua

Адреса сайту: http://vischenka.ucoz.net

Книшівський заклад дошкільної освіти "Вишенька" Великобудищанської сільської ради розпочав своє існування восени 2002 року.

В той день за вікнами Осінь була.Красива, пишна, багата. Одяг її був розшитий золотом. Там, де вона ступала, все наповнювалося яскравим сяйвом. Коли закінчувався день і наставала ніч, Осінь фарбувала дерева, кущі, травичку. А вранці можна було милуватися красою осіннього пейзажу - все довкола сяяло багряними, жовтогарячими, а найбільше жовтими кольорами. Їй подобалося творити чудеса, а потім потішитися результатами своєї праці.

Особливу радість отримувала Осінь від споглядання розкішних шат природи. Зійшла якось Осінь на Пуцикову гору, оглянула околиці нашої Книшівки і подумала:"Чи не створити б мені для дітей цього чарівного села маленьку казкову країну, куди б вони з радістю поспішали кожного ранку, в якій панували б любов і довіра, тепло і добро, дружба і повага". Так і зробила. Тільки довго думала, яку назву їй дати, бо дуже вже хотілося їй бачити там діток веселих, радісних, рум’яненьких, схожих на червоні вишеньки. Тому і назву дала відповідну: "ВИШЕНЬКА".

Так і радує наша "Вишенька" дошкільнят і весняної пори і взимку.


Плішивецький заклад дошкільної освіти "Мрія" Великобудищанської сільської ради Полтавської області

Директор Плішивецького ЗДО «Мрія»: Кібець Валентина Василівна

Адреса: вул. Соборна буд. 33, с. Плішивець, Миргородський район, Полтавська область, 37323

Телефон: +380956227706

Е-mail: pl-dnz@meta.ua

Адреса сайту: https://sites.google.com/site/dnzmriasplisivec

Плішивецький заклад дошкільної освіти «Мрія» Великобудищанської сільської ради розташований на території колишньої Плішивецької ЗОШ І-ІІ ступенів. Розпочав свою діяльність в березні 2002 року. Мав 2 групи, які відвідували 30 дітей. З травня 2012 року ЗДО має 1 різновікову групу, яка в 2021р. налічує 13 вихованців. Режим роботи – 10,5 годин.

У закладі створено необхідні умови для забезпечення якості навчально-виховного процесу та збереження і зміцнення психічного і фізичного здоров` я дітей дошкільного віку. Для вихованців обладнано ігрову та спальну кімнати, кімнату для занять. Також є спортивний куточок з різним спортивним інвентарем. На подвір’ ї обладнано ігровий майданчик. Достатня увага приділяється фізичному розвитку дітей, загартуванню. Проводяться фізкультурні заняття, різноманітні рухливі ігри на свіжому повітрі.

Для дітей старшого дошкільного віку реалізовується програма розвитку «Впевнений старт». Відповідно до Обласної програми з безпеки життєдіяльності дітей проводяться різні заходи по охороні життя і здоров `я: ранкова гімнастика, спортивні ігри, гімнастика після денного сну, бесіди та заняття по валеології. Працюють педагоги і над підвищенням фахової майстерності, використовують у своїй роботі фахову літературу: журнали «Палітра педагога», «Дошкільне виховання», «Вихователь-методист». В роботі педколективу використовуються наступні форми і методи роботи: презентації методичних знахідок, круглі столи, семінари.

У роботі з дітьми використовуються технічні засоби навчання: комп ютер, принтер, музичний центр, магнітофон, телевізор. Також широко застосовується дидактичний матеріал різної тематики. Для розвитку творчих здібностей дітей працює гурток образотворчого мистецтва. Тісно співпрацює ЗДО з батьками вихованців, проводить бесіди, консультації, спільні свята. Працівники закладу приймають активну участь у організації та проведенні свят та інших заходів для вихованців дитсадка.

Колектив працівників закладу дошкільної освіти «Мрія» створює умови для комфортного перебування дітей в ньому, для всебічного розвитку малюків, для розвитку їх творчих здібностей.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень