A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Корпоративна культура ЦПРПП

Корпоративна культура комунальної установи "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області – це цілісна система унікальних ідентифікуючих ознак, в основу яких покладено цінності, які визначають філософію його діяльності, ідею (візію) та місію, формують традиції, норми і стилі, способи службових та міжособистісних взаємовідносин, поведінку співробітників, що відображає рівень досконалості, добропорядності та привабливості бренду установи в сучасному соціокультурному та освітньому просторі.

В основу корпоративної культури комунальної установи "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області (далі Гадяцький ЦПРПП) покладено принцип лідерського служіння. Цей тип лідерства концентрується на особистісному зростанні та добробуті людей і спільнот, з якими спілкується лідер. В той час, як традиційне лідерство передбачає одну людину на вершині владної піраміди, лідери-служителі розділяють владу, намагаються вирішити проблеми інших та допомагають людям рости, розвиватися та показувати найкращі результати.

Гадяцький ЦПРПП сприяє зростанню педагогічних працівників Гадяцької міської, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської сільських територіальних громад в декількох напрямках. По-перше, основна мета існування будь-якого центру професійного розвитку педагогічних працівників – сприяння професійному розвитку педагогічних працівників, їх психологічна підтримка та консультування. По-друге, особистісне професійне зростання реалізується через проведення різноманітних пізанавчальних заходів – семінарів, майстер-класів, тренінгів, творчих зустрічей тощо. Співробітники Гадяцького ЦПРПП також мають можливість підвищити свою професійну кваліфікацію шляхом відвідування семінарів та майстер-класів, дистанційного навчання, відвідування профільних наукових подій та самоосвіти.

Культура лідерства-служіння неможлива без почуття відповідальності за свої дії та вчинки. Саме тому корпоративна філософія – це філософія відповідальності кожного перед один одним, Гадяцьким ЦПРПП, закладами і установами освіти Гадяцькоої міської, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської сільських територіальних громад, учасниками освітнього процесу, суспільством. Ми відповідальні перед Гадяцьким ЦПРПП та іншими учасниками спільноти, прагнемо підвищувати якість освітніх послуг, сприяємо ефективному та продуктивному освітньому процесу.

Ще один компонент корпоративної культури Гадяцького ЦПРПП – наша символіка, завдяки якій посилюється почуття приналежності до однієї установи. Сюди входить логотип і банер, а також наш корпоративний колір – фіолетовий. Колір, який передає гідність, чутливість, делікатність, елегантність і духовність.

Наші традиції – важлива складова корпоративної культури. Як і в будь-якій сім’ї, родина центру з року в рік дотримується певних звичаїв. Наші свята – святкування Дня Центру, Дня Знань, Дня працівників освіти України, Всесвітнього дня вчителя, Дня тренера, Дня дошкілля, Дня позашкілля. Окрім того, ми носимо елементи корпоративної атрибутики в День Центру та під час проведення конференцій, семінарів. А у День Державного прапора України, День незалежності України, День вишиванки ми носимо елементи національного одягу.

Усі стосунки в Гадяцькому ЦПРПП будуються на засадах довіри, доброзичливості, підтримки та співробітництва, чесності, справедливості, поваги гідності та прав кожного члена колективу. Ми підтримуємо місію та візію, розділяємо цінності установи, цінуємо її ділову репутацію та сприяємо формуванню її позитивної репутації серед колег-освітян.

Найважливіше, що варто знати про корпоративну культуру – вона формується абсолютно кожною людиною, що належить до Гадяцького ЦПРПП. Кожен з нас несе відповідальність за те, якою буде наша корпоративна культура, а відповідно, і атмосфера в нашій професійній родині.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень