A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Географія

Перед тим, як почати готуватись до НМТ 2024 з географії, ознайомтеся із програмою тестів та оцініть власні знання з окремих розділів. Це допоможе вам зорієнтуватися, яким темам потрібно приділити більшу увагу. Для цього спершу подивіться програму ЗНО з географії. Організатори НМТ 2024 зазначають, що саме на її основі буде розроблені цьогорічні тести. Та розпочніть регулярно готуватися за допомогою тренувальних тестів, навчального відеоконтенту, курсів, мобільних застосунків.

Тестування

Щоб зрозуміти специфіку завдань НМТ 2024 з географії, потренуйтеся на онлайнових тестах від УЦОЯО. Щоб перейти до тестування, оберіть предмет «Географія» та потрібний розділ / тему. Далі натисніть кнопку «Продовжити». Коли буде програма НМТ 2024 і з’являться нові тести, ми доповнимо цей розділ.

Радимо також використовувати тренажер від Osvita.ua, де зібрані всі тестування основних і додаткових сесій минулих років, а також пробні тестування.

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з географії

Застосунки для підготовки до НМТ з географії

  • ЗНО на ізі — застосунок-тренажер тестів, який додатково містить блок для роботи над помилками. Застосунок є в App Store та Google Play (для Android).
  • ЗНО 2024. Географія — містить теоретичний матеріал і тестові завдання. У кожному розділі є показник у відсотках, який показує, скільки матеріалу ви вже опанували. Застосунок доступний у Google Play (для Android).
  • Складу ЗНО — містить книги, атласи, словник термінів, а також тести. Застосунок є в App Store та Google Play (для Android).

Некласична форма підготовки

Поглиблювати знання з географії, щоб легко здати НМТ, можна за допомогою інстаграму, переглядаючи навчальний контент від педагогів.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень