A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Заклади загальної середньої освіти Краснолуцької сільської територіальної громади

У Краснолуцькій сільській територіальній громаді функціонує 4 заклади загальної середньої освіти:

Сватківський опорний ліцей Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Директор Сватківського опорного ліцею Краснолуцької сільської ради: Дудка Петро Васильович

Адреса: вул. Шкільна, буд.1, с. Сватки, Краснолуцька територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37312

Телефон: +38098)7846785

Е-mail: svatkivsjka-shkola@meta.ua; sv.zzso@ukr.net

Адреса сайту: http://svatky-zosh.pl.sch.in.ua/

Філія "Гречанівська початкова школа" Сватківського опорного ліцею Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Завідувач філії "Гречанівська початкова школа": Мегель Лариса Володимирівна

Адреса: вул. Сумська, буд. 31, с. Гречанівка, Краснолуцька територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 36412

Телефон: +38 (05354) 5-54-43

Е-mail: greshkola@ukr.net

Адреса сайту: http://grechanivka-zzso.pl.sch.in.ua


Римарівський ліцей Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Директор Римарівського ліцею: Пустовгар Сергій Володимирович

Адреса: вул. Соборна, буд. 63, с. Римарівка, Краснолуцька територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37314

Телефон: +38 (05354) 55-5-99

Е-mail: rimarivsjka-shkola@meta.ua

Адреса сайту: 

https://sites.google.com/view/rumarivskuy-lisey/?fbclid=IwAR34m9KXvusu7cJ7d2ywLzRdMCdjMpEigu8YC8mXtZyq84jHIwyY3qiB8Jk

Історія Римарівського ліцею пов’язана з Великими реформами другої половини ХІХ століття, коли земські управи почали будувати школи. У 1883 році у с. Римарівка було побудовано двохкласну Земську школу, в якій навчалися діти заможних і бідних селян.

Першими вчителями Римарівської Земської трьохрічної школи були Дмитро Іванович Василенко та Марія Андріївна Ткаченко, а перед Першою світовою війною – подружжя Бондаренків (Іван Федорович та Гликерія Афанасіївна).

В 1906 році в Римарівці була побудована церковно-приходська школа. Першим учителем цієї школи був Іван Кузьмич Зімбалевський. Будівлі, в яких була ця школа, збереглися і сьогодні, в них розташована Римарівська амбулаторія.

У 1922 році, після Першої світової та громадянської воєн, навчання в школі відродилося; школа була відокремлена від церкви, а навчання стало чотирьохрічним.

З 1925 року було набрано учнів у 5-й, а згодом в 6,7-й класи. У 1927 році школа стала семирічною.

З 1938 року школа в нашому селі стала середньою. Першим директором Римарівської середньої школи було призначено Зозулю Андрія Яковича 22 червня 1941 року.

З 1952 року Римарівська школа знову почала працювати як середня; в ній

навчалося щорічно до 300-от учнів. У 70-х роках ХХ століття школа була розміщена у 4-х приміщеннях.

У 1985 році введено в дію типове шкільне приміщення середньої школи на 464 навчальних місць та приміщення пришкільного інтернату на 120 місць.

Сьогодні, на початку ХХІ століття школа стала центром освіти і культури села. У нас є кабінети інформатики, математики, фізики, хімії та біології, історії, української мови та літератури, чудовий актовий і спортивний зали.

Учні нашої школи беруть активну участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, у роботі МАН, спортивних змаганнях, працює екологічна бригада.

Особливе значення в шкільному житті має тісний зв'язок сучасності з минулим, що дає нам можливість знати і любити історію і традиції свого народу. Ми провели велику роботу по створенню кімнати народознавства «Українська світлиця» (кінця ХІХ – початку ХХ століття).


Краснолуцька гімназія Краснолуцької сільської ради Полтавської області

Директор Краснолуцької гімназії: Заколодяжна Світлана Григорівна

Адреса: вул. Миру, буд. 30, с. Красна Лука, Краснолуцька територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37315

Телефон: (05354) 5-73-40

Е-mail: krasno-lucjka-shkola@ukr.net

Адреса сайту: http://krasnaluka-school.pl.sch.in.ua/

Покликання на сторінку (спільноту) закладу у соціальних мережах

Як зазначається в «Приговоре общества селения Красной Луки», відкриття першої школи на території села Красна Лука відбулося в 1862 році. Це була приходська школа, де навчання здійснював священик Григорій Чесанов. Сама ж школа знаходилася в будинку вдови козачки Мокрини Самойленко. У 1865 р. місцеві жителі та козаки мали змогу заслухати і обговорити пропозицію приходського священика Григорія Чесанова і сільського голови Семена Іващенка про те, щоб знайти засоби для забезпечення і покращення умов роботи цієї школи.

Після капітального ремонту приміщення у 2012 році Краснолуцька школа стала справжнісіньким раєм, храмом науки і пізнання, окрасою рідного села. Пластикові вікна і двері, нова підлога, затишні і найсучасніші класи, естетично оздоблені коридори та їдальня – усе це дякуючи заслуженому працівнику транспорту України, Почесному залізничнику, кандидату технічних наук, лауреату Державної премії України у галузі науки та техніки Сергієнку Миколі Івановичу, нашому випускнику1972 року. Із січня 2016 року на фасаді шкільної будівлі відкрито меморіальну дошку для вшанування його пам’яті.

Сьогодні в Краснолуцькому закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу В. В. Овсяннікова Краснолуцької сільської ради Полтавської області працює 9 класів, у яких навчаються 76 здобувачів освіти. Педагогічний колектив – 15 вчителів.

Учні Краснолуцької гімназії неодноразово ставали переможцями районних, обласних олімпіад, міжнародних, всеукраїнських і регіональних конкурсів та турнірів, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН України.


Ціпківська гімназія Краснолуцької сільської ради Полтавської області

В.о. директора Ціпківської гімназії: Корнієнко Світлана Іванівна

Адреса: вул. Ватутіна, буд. 6, с. Ціпки, Краснолуцька територіальна громада, Миргородський район, Полтавська область, 37321

Телефон: +380972316931

Е-mail: cipkivsjka-shkola@meta.ua

Адреса сайту: https://sites.google.com/view/cipkischool

Покликання на сторінку (спільноту) закладу у соціальних мережах

У Ціпківській гімназії Краснолуцької сільської ради Полтавської області створені умови для успішного навчально-виховного процесу, відпочинку, харчування вихованців. Колектив гімназії дбає про естетичний стан школи, озеленення класів. Щороку виконуються поточні та косметичні ремонтні роботи. Школа сьогодні – це 10 світлих просторих класних кімнат, бібліотека, актовий зал на 78 місць, спортивний зал площею 72 м.кв., клас 3Д технологій, сучасний комп’ютерний клас ,їдальня на 36 посадкових місць, спортивний майданчик.

Основним завданням педагогічного колективу є різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, виховання високих моральних якостей.

Завдяки програмі Ціпківської с/р по запрошенню переселенців в село збільшилася кількість учнів. В Ціпківській гімназії в 2020/2021 навчальному році навчається 46 учнів.

В школі працює 13 педагогічних працівники, що мають основне місце роботи і 1 вчитель сумісник.

Педагогічні працівники систематично підвищують свій професійний рівень шляхом самоосвіти, а також на курсах підвищення кваліфікації.

Виховна робота і робота гуртків, що працюють у школі спрямовані на всесторонній розвиток особистості, виховання культури, розвиток вмінь і знань учнів. В школі працюють такі гуртки: гурток 3Д технологій, легкоатлетичний, хореографічний.

Робота з обдарованими дітьми направлена на виявлення талановитих вихованців та розвиток їх творчих здібностей. Учні приймають участь в роботі МАН де отримують призові місця. Багато призових місць отримують учні за участь у різноманітних конкурсах, що проводяться відділом освіти. Залучаються до Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, де мають також високі результати, приймають активну участь в шкільній художній самодіяльності, виступах екологічних бригад, «Молодь обирає здоров’я».

Пріорітетними напрямками навчання та виховання є особистісна орієнтація освіти, формування національних і загальнолюдських цінностей, пропаганда здорового способу життя, впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, підготовка молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень