A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Історія України

Поза всяким сумнівом, добре підготуватися до НМТ з історії України — це важка задача, адже цей предмет передбачає знання багатьох дат та подій, причинно-наслідкових зв’язків, історичних діячів та культурних пам’яток. Тим паче, що у 2024 році історія України входить до трійки обов'язкових предметів, отже почати правильно готуватися до НМТ потрібно якомога раніше.

На НМТ 2024 учасники мають підготувати теми, які стосуються історичного періоду «XVI століття — дотепер» та відповідають чинній програмі ЗНО.

Перевірити свої знання з цих тем можна завдяки пробному тестуванню на сайті УЦОЯО. На головній сторінці виберіть предмет «Історія України», потім потрібний розділ, та натисніть «Продовжити».

На сайті освітнього медіаресурсу Osvita.ua можна потренуватися на тестах ЗНО попередніх років, а також пройти тести за окремими предметними темами.

Також радимо потренуватися на демонстраційному варіанті НМТ з історії України зразка тесту минулого року. УЦОЯО підготував не тільки онлайн-варіант, а й як файл, який можна завантажити та пройти за відсутності мережі. Демонстраційний варіант допоможе зрозуміти зміст та складність і цьогорічного тесту, що варто врахувати при підготовці до іспиту.

Підготовчі онлайн-курси, лекції та вебінари з історії України

Застосунки для підготовки до НМТ з історії України

  • Просте ЗНО — застосунок, про який ми неодноразово згадували в цьому матеріалі, адже в комплексі з іншими видами підготовки ви зможете легко скласти НМТ. Має конспект до всіх тем з історії від найдавніших часів до 2014 року, тренувальні тести ЗНО та мультитест зразка 2022 року. Завантажити можна з App Store та Google Play.
  • Складу ЗНО — застосунок, який має добірку термінів та основних дат, пам’яток архітектури, портретів відомих діячів, атласів та інших матеріалів для самостійної підготовки до НМТ. Також є тренажер ЗНО. Є на App Store та Google Play.
  • ЗНО на ізі — простий за своїм функціоналом застосунок-тренажер, який дозволяє тренуватися проходити тести будь-де і будь-коли. Застосунок можна знайти на App Store та Google Play.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень