A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

ІНШІ КОНКУРСИ

Оголошено Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Якщо ви активні й амбітні, молоді та креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління, якщо маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, а в майбутньому – плануєте стати публічними службовцями, – запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді!

23:52 22.07.2024

Про проведення заходу всеукраїнського рівня «Краща STEM-публікація-2024»

Вже 6 рік поспіль  відділом STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться захід всеукраїнського рівня «Краща STEM-публікація». Це творче змагання педагогів, науковців з метою залучення фахівців до вивчення актуальних питань розвитку STEM-освіти в Україні, формування творчого підходу щодо оновлення дидактичних методів, засобів, форм та принципів навчання у закладах освіти, підвищення педагогічної майстерності та представлення кращих результатів досліджень широкій педагогічній громадськості.

13:47 21.07.2024

Національний антарктичний науковий центр запрошує учнів та студентів долучитися до конкурсу наукової фантастики «ВЕРНАДСЬКИЙ – 2096»

2096 рік. Минуло 100 років відтоді, як Велика Британія передала Україні свою антарктичну станцію «Фарадей», нині – «Академік Вернадський». Українські науковці та науковиці продовжують дослідження шостого континенту. Але як вони змінилися?

17:16 18.07.2024

Оголошено про старт IV Всеукраїнського творчого конкурсу «Що для мене Україна?», приуроченого до Дня Незалежності України

З метою культурно-освітнього розвитку, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання; збереження культурної спадщини Українського народу; соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активного залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності; популяризації волонтерської діяльності дітей та підлітків в умовах воєнного стану, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF (головний організатор), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея проводять IV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

09:49 18.07.2024

ХVІІ відкритий інтелектуально-розвивальний онлайн-конкурс-квест "ЕКОЛОГІЧНИЙ МАРАФОН-2024", присвяченого Всесвітньому Дню Землі

До уваги всіх, кому цікаві біологія і географія, захоплюють хімічні реакції та психологічні загадки, кому до вподоби здоровий спосіб життя і спорт!

18:06 06.04.2024

Про проведення змагання з фінансової грамотності European Money Quiz

European Money Quiz – це найбільше змагання з фінансової грамотності в Європі. Майже пів мільйона підлітків віком 13–15 років щороку змагаються за титул чемпіона Європи. Цього року Україна вже вдруге зможе долучитися до цих змагань.

11:17 06.02.2024

Творчий конкурс "Політика для початківців" від Полтавського державного аграрного університету

Шановні учасники освітнього процесу! Інформуємо вас, що Полтавський державний аграрний університет запрошує здобувачів освіти 10-11 класів закладів загальної середньої освіти  узяти участь у творчому конкурсі «Політика для початківців».

17:00 19.11.2023

Про проведення ІV Міжнародного конкурсу «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»

Шановні колеги! Інформуємо вас, що на виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286/2019 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання», Закону України від 16 січня 2020 року № 463-IX «Про повну загальну середню освіту», Концепції державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року (розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р) та в рамках заходів, спрямованих на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України та заходів щодо її реалізації до 2025 року (наказ Міністерства освіти України від 06 червня 2022 року № 527) з 15 грудня 2023 року по 15 січня 2024 року Науково-дослідним інститутом українознавства Міністерства освіти і науки України заплановано проведення ІV Міжнародного конкурсу для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української  діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу».

12:26 19.11.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень