A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Наша профспілкова організація

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Дякуємо, що зацікавилися роботою первинної профспілкової організації комунальної установи "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області. Сподіваємося, що інформація нашої Профспілки буде для Вас корисною. Бажаю нам усім добрих і цікавих, а головне мирних і переможних новин. Адже за належний соціально-економічний захист прав та інтересів працівників освіти нам треба боротися спільно.

Лише у єдності наша сила!


 НАША ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ

У комунальній установі "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області працює активна та дружна профспілкова команда  первинна профспілкова організація.

На сьогодні в нашій установі працює 6 працівників, усі вони є членами Профспілки.

ППО працює згідно Статуту Профспілки працівників освіти і науки України та Положення про первинну профспілкову організацію комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області.

Рішення про створення первинної профспілкової організації прийняте зборами членів Профспілки 23 жовтня 2020 року. Одночасно прийнято рішення щодо входження первинної профспілкової організації до Гадяцької районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України (тепер  територіальна організація профспілки працівників освіти і науки України у Гадяцькій міській, Великобудищанській, Краснолуцькій, Лютенській, Петрівсько-Роменській, Сергіївській сільських територіальних громадах).

Рішення про включення первинної профспілкової організації до  складу Гадяцької районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України прийнято президією Гадяцької районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України 05 листопада 2020 року  протокол № 5.

Метою нашої профспілкової організації є піклування про людину, про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади. Ми намагаємося допомогти у вирішенні як професійних, так і соціальних питань.

Очолює первинну профспілкову організацію Лисенко Віталій Володимирович, консультант установи. Окрім того, він є нашим представником у складі президії територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України. Під  керівництвом Віталія Лисенка здійснюється  контроль за виконанням вимог законодавства щодо охорони праці в установі. А це — проведення відповідних інструктажів, навчання, тощо. У Гадяцькому ЦПРПП є куточок з техніки безпеки та охорони праці, де члени профспілкового комітету можуть ознайомитися з нормативними документами, інструкціями та планами.

Профспілкова команда установи має власні прості, але дієві принципи роботи. Це — своєрідна життєва мудрість, вироблена роками діяльності:

  • Вміти слухати, розділяти різні погляди та думки;

  • Не давати обіцянок, якщо немає гарантії їх виконання;

  • Ніколи не забувати жодного прохання про допомогу.

ППО тримає в полі зору усі проблеми та потреби працівників  Гадяцького ЦПРПП, як то: укладення колективного договору, відпочинок, заробітна плата та робочі місця, безпечна праця, правовий захист та матеріальна підтримка, спортивна, культурно-масова робота. Первинна профспілкова організація працює відповідно до затвердженого річного плану.

На гідному рівні в ППО поставлена інформаційна робота, яка покликана допомогти членам профспілки побачити діяльність власної організації. Усі новини, матеріали семінарів, а також інформація від вищих органів Профспілки своєчасно доводиться до відома колективу. Для цього активно використовується сайт обласної організації Профспілки, засоби масової інформації, профспілковий куточок.

Допомагає роботі профспілкової організації і добре налагоджена координація та співпраця з територіальною організацією профспілки працівників освіти і науки України у Гадяцькій міській, Великобудищанській, Краснолуцькій, Лютенській, Петрівсько-Роменській, Сергіївській сільських територіальних громадах, яку очолює Галина Андріївна НЕДВИГА.

Первинна профспілкова організація Гадяцького ЦПРПП домагається створення таких умов праці, за яких кожен працівник міг би працювати і розвиватися як особистість, знаючи, що його права і свободи будуть непорушними. Але дуже важливо, щоб у колективі відчувалася родинна атмосфера, де кожен готовий прийти на допомогу ближньому в складній ситуації.

Лише у єдності наша сила — такий мотив діяльності нашої первинної профспілкової організації.


Перспективний план роботи первинної профспiлкової оргашiзацiї комуналъної установи "Гадяцький центр професiйного розвитку педагогiчних працiвникiв" Гадяцької міської ради Полтавської областi на 2024 piк

Перспективний план роботи первинної профспiлкової оргашiзацiї комуналъної установи "Гадяцький центр професiйного розвитку педагогiчних працiвникiв" Гадяцької міської ради Полтавської областi на 2023 piк

Перспективний план роботи первинної профспiлкової оргашiзацiї комуналъної установи "Гадяцький центр професiйного розвитку педагогiчних працiвникiв" Гадяцької міської ради Полтавської областi на 2022 piк

Перспективний план роботи первинної профспiлкової оргашiзацiї комуналъної установи "Гадяцький центр професiйного розвитку педагогiчних працiвникiв" Гадяцької міської ради Полтавської областi на 2021 piк


Статут профспілки працівників освіти і науки України (у редакції 2020 р.)

Основні напрями діяльності Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки (Схвалено постановою ІХ з’їзду Профспілки працівників освіти і науки України 17 грудня 2020 року)

Галузева угода між Міністерством освіти і науки України, Профспілками працівників освіти і науки України та Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців у галузі вищої освіти на 2021-2025 роки (Підписано 26 травня 2021 року. Мінекономіки зареєстровано Галузеву угоду 18.06.2021 за № 12)

Лист Міністерства економіки України від 18 червня 2021 року № 4805-10/32731-07 "Про повідомну реєстрацію Галузевої угоди"

Угода між Департаментом освіти і науки облдержадміністрації і Полтавським обласним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України на 2021-2025 роки

Повiдомлення про реєстрацію 

Рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради від 30.11.2020 № 39 "Про реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом в особі первинної профспілкової організації комунальної установи "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області на 2020-2023 роки

Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом в особі первинної профспілкової організації комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області на 2020-2023 роки

Офіційний вебпортал Федерації професійних спілок України

Офіційний сайт Профспілки працівників освіти і науки України

Полтавська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень