A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Заклади позашкільної освіти Гадяцької міської територіальної громади

Комунальна установа "Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості" Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор комунальної установи "Гадяцький будинок дитячої та юнацької творчості": Жартовська Олена Вікторівна

Адреса: вул. Лесі Українки, буд. 4, м. Гадяч, Полтавська обл., 37300

Телефон: (05354) 2-24-58

Е-mail: gadyatch.bdyut@ukr.net

Адреса сайту: https://hadiachbdut.wixsite.com/my-site/

Покликання на сторінку (спільноту) у соціальних мережах

Комунальна установа «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради є одним із найбільших та найстаріших закладів позашкільної освіти області зі своєю історією, традиціями, новими напрямами діяльності, новими ідеями, котрі відповідають вимогам часу. Це – центр естетичного, екологічного, науково-технічного, військово-патріотичного, туристсько-краєзнавчого, оздоровчого та спортивного виховання, осередок всебічного розвитку дітей, відпрацьована система роботи гуртків різних напрямів. Тут неабияке значення приділяється вивченню традицій українського народу, рідного краю, вивчається його минуле та закладається фундамент майбутнього.

На даний момент у Гадяцькому БДЮТі позашкільну освіту здобувають 775 вихованців за 7 напрямами діяльності.

У закладі працює 30 педагогів, 20 з них мають повну вищу освіту, 2 члени колективу продовжують навчання, 2 керівники гуртків мають педагогічне звання «Керівник гуртка-методист». Колектив закладу має високий творчий потенціал, постійно знаходиться у пошуку нових сучасних форм і методів роботи, надає дітям широкі можливості для поліпшення якості їхнього життя, формує позитивне ставлення дитини до оточення, сприяє реалізації себе як особистості в улюбленій діяльності, духовному творчому самовдосконаленні.

Освітній процес будується на основі адаптованих навчальних програм, розроблених особисто керівниками дитячих колективів, завдяки чому навчання повністю відповідає не лише вимогам сучасності, а і нахилам та уподобанням дітей.

Досягнення закладу, заходи, змагання, свята, виставки постійно висвітлюються у засобах масової інформації, на сайті та сторінці у мережі Facebook.

Кілька років поспіль заклад тримає ІІІ місце на рівні області за рейтингом. У 2020 році педагогічний колектив за підсумками досягнень був занесений на районну Дошку пошани.

До всього треба доторкнутися душі:

Корінням – в землю, крилами – у небо.

Де вічний пошук, – там нема межі,

Там вічний рух – життя потреба.

Саме цими словами якнайповніше розкривається життєве кредо колективу комунальної установи «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради - постійний рух вперед, що є нагальною потребою дітей та педагогів на шляху творчого пошуку, досягнення суттєвих результатів, використання унікальних можливостей позашкільної освіти.


Комунальна установа "Гадяцька комплексно дитячо-юнацька школа" Гадяцької міської ради Полтавської області

Директор комунальної установи "Гадяцька комплексна дитячо-юнацька школа": Гнипа Юрій Іванович

Адреса: вул. Степаненка, буд. 41, м. Гадяч, Полтавська обл., 37302

Телефон: +38 099 433 52 84

Е-mail: spor_2017@ukr.net

Адреса сайту: https://sites.google.com/d/1WAHC3dIYit4rd9kfO50R3oWx2oMhD9rV/p/1u-A9_dPVZwmZ_kf5QdgLbPXhpAstd49e/edit

У Гадяцькій КДЮСШ у 2020/2021 н.р. працює 4 відділення з видів спорту: бокс, волейбол, л/атлетика, футбол, у яких займається 361 учень. Відділення відкриті у Гадяцькій, Петрівсько-Роменській, Краснолуцькій, Лютенській територіальних громадах.

У закладі працює 15 тренерів-викладачів, з них 8 (за сумісництвом), усі мають вищу фахову освіту.

Спортшкола організовує роботу з дітьми, юнацтвом на принципі добровільності вибору фізкультурно-спортивної або спортивної діяльності, яка забезпечує розвиток здібностей учнів, необхідні умови для повноцінного оздоровлення, загартування, змістового відпочинку та дозвілля, занять фізичною культурою і спортом.

Головними завданнями Спортшколи є:

- сприяння в реалізації державної політики у галузі освіти, фізичної культури і спорту;

- формування у дітей, юнацтва національної свідомості, активної громадянської позиції;

- створення умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку учнів;

- формування в учнів свідомого й відповідального ставлення до власного здоров'я та здоров'я оточуючих, навичок безпечної поведінки;

- організація, пошук нових форм дозвілля учнів, профілактика бездоглядності, правопорушень;

- формування здорового способу життя учнів;

- пошук, виявлення та підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей та юнацтва, розвиток їх здібностей в обраному виді спорту з метою досягнення високих спортивних результатів.

Вихованці спортивної школи постійно приймають участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях, де неодноразово ставали призерами та переможцями чемпіонатів області та чемпіонатів України. Майже кожного року кращі спортсмени школи захищають честь збірних команд Полтавської області та направляються на навчання до кращих спортивних закладів України.

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень