A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

Учаснику сертифікації (реєстрація, кабінет учасника, тестування, визначення результатів, тощо)

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКИХ ДИСЦИПЛІН: ПРОГРАМА ТЕСТУВАННЯ

Міністерство освіти і науки України наказом №16 від 09.01.2024 затвердило Програму незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів історії та громадянських дисциплін, за якою буде укладено завдання тесту для першого етапу сертифікації педагогічних працівників. 

22:06 09.01.2024

Процедура реєстрації учасників сертифікації 2024 року

У 2024 році участь у сертифікації зможуть узяти не більше 1500 учителів початкової школи, по 1000 вчителів математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової середньої освіти, а також не більше 500 учителів навчальних предметів громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство».

16:49 02.01.2024

Тестові зошити та правильні відповіді до завдань першого етапу сертифікації вчителів базової школи — незалежне тестування учителів математики та української мови і літератури

9 вересня  2023 року відбувся перший етап сертифікації вчителів базової школи — незалежне тестування учителів математики та української мови і літератури.

16:12 16.09.2023

Сертифікaція вчителів: три кроки для сaмооцінювaння влacної педaгогічної мaйстерності

Одним із етапів сертифікації педпрацівників є самооцінювання власної педагогічної майстерності. Як зазначає ДСЯО, метою самооцінювання є оцінка учасником сертифікації власної професійної діяльності, виявлення її сильних та слабких сторін, осмислення досягнутого та проєктування подальшого професійного розвитку. 

10:26 07.09.2023

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень