A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області
"Абсолютно неважливо, наскільки геніальний ваш розум або стратегія – якщо ви граєте поодинці, то завжди програєте тим, хто грає в команді" (Рід Хоффман)

ПАНО ім. М.В.Остроградського пропонує послуги з підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2025 році

Дата: 01.07.2024 14:27
Кількість переглядів: 140

Шановні колеги! Інформуємо вас, що Полтавська академія неперервної освіти імені М.В.Остроградського пропонує педагогічним працівникам підвищити кваліфікацію на своїй базі у 2025 році.

Рекомендуємо уважно вивчити увесь запропонований перелік програм підвищення кваліфікації:

У випадку, якщо педагоги закладу/установи освіти виявили бажання підвищувати кваліфікацію на базі академії, просимо до 10 вересня 2024 року надіслати замовлення на проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Полтавській академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського у 2025 році згідно з переліком та за вказаними формами.

Звертаємо вашу увагу, що згідно із Законами України  «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту» та Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800 «Про деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників» зі змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2019 року № 1133, у 2025 році відповідно до поданих замовлень буде організовано:

  1. За програмами підвищення кваліфікації обсягом:

15 годин/0,5 ЄКТС (з тем: «Наставницька діяльність педагогічних працівників», «Впровадження реформи шкільного здорового харчування в закладах загальної середньої освіти» ), за денною формою навчання;

30 годин/1 ЄКТС, за денною формою навчання;

72 години/2,4 ЄКТС, за денною формою навчання;

120 годин/4 ЄКТС, за заочною формою навчання;

120 годин/4 ЄКТС, за дистанційною формою навчання;

150 годин/5 ЄКТС, за заочною формою навчання (для викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти).

2. Стажування (заочна форма навчання) за індивідуальною програмою для консультантів центрів професійного розвитку, керівників та методистів закладів позашкільної освіти, директорів/завідувачів філій (заступників директорів/завідувачів філій) закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Можна замовити надання послуг на базі закладу (установи) освіти чи на будь якій іншій базі. За умови наявності запиту з тем, що не передбачені запропонованими програмами просимо окремо повідомити про потребу у замовленні. Запит буде розглянутий та, за можливості, задоволений.

Замовлення надсилайте у форматі Word, відповідно додатків, виключно на електронну адресу: hadiach_cprpp@ukr.net

У темі повідомлення напишіть «Замовлення 2025» та назву вашого закладу чи установи освіти (хто замовляє).

Звертаємо увагу, що у другій-третій декаді серпня 2024 року Гадяцьким ЦПРПП буде проведено освітні інтенсиви «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості» для відповідальних працівників за підвищення кваліфікації у закладах і установах освіти.

Окрім того, заклади/установи освіти можуть замовити групові консультації з вказаного питання від працівників Гадяцького ЦПРПП для своїх педагогів (у онлайновому чи офланововому форматі).

 

Джерело: лист комунальної установи "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради від 01 липня 2024 року № 01-16/626 "Щодо направлення замовлення на проходження курсів підвищення кваліфікації при Полтавській академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського у 2025 році"


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень