Про проведення ХІІ обласної науково-практичної конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації»
Шановні учасники освітнього процесу! Інформуємо вас, що Комунальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» анонсує проведення 31 жовтня 2023 року ХІІ обласної науково-практичної конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації», на тему «Науковий розвиток Полтавщини за доби Української революції 1917–1921 рр. (до 150-річчя з дня народження гетьмана Павла Скоропадського)».
Зміст науково-практичної конференції передбачає усний виступ учасників (до 5 хвилин), який може супроводжуватися презентацією. Тематика конференції охоплює висвітлення питань розвитку освіти, науки, культури, літератури, мистецтва, а також діяльності провідних науковців різних галузей на Полтавщині у роки Української революції.
До участі в конференції запрошуються здобувачі освіти 8–11 класів закладів загальної середньої освіти, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.
Для реєстрації необхідно до 26 жовтня 2023 року заповнити онлайн анкету за посиланням:
До анкети обов’язково додати анотацію дослідницького проєкту (на одну сторінку), оформлену згідно вимог у форматі PDF, за зразком:
Завантажити анотацію у форматі Microsoft Word
Кожен учасник повинен заздалегідь записати відео свого виступу на тривалістю до 5 хвилин, але в жодному разі не більше. На відео має бути видно обличчя учасника.
Відео слід завантажити на платформу YouTube та надіслати лінк на нього (не сам файл), завантаживши в гугл-форму за посиланням: https://forms.gle/mxnStPdhKMTTtcEr6 до 29 жовтня 2023 року (включно).
На початку відео кожен учасник має представитися (прізвище, ім’я, клас, заклад освіти). У відео не потрібно озвучувати науковий апарат дослідження (об’єкт, предмет, методи тощо). Стильове оформлення відео – на розсуд учасника. Трансляція повно екранної презентації (наприклад, PowerPoint, Prezi) повинна бути супроводом для виступу учасника. Для запису відео можна використати онлайн-платформу Zoom або GoogleMeet.
Джерела: